Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akın16 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:24
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar merhaba aracimda sola gaz pedali koydurdum ama istersen yukari katlayıp kullanmiya bilirsin evet ben kullanmıyorum otomatik vites arac kullana biliyorum sağ ayaktan engelli olduğum icin kanun gereği takmak zorundayız neyse konumuza gelelim yaklaşık 10 gün önce tekrar bimere sikayet maili yazdim tertibatli araçların aile bireyleride kullanmasi ve bu araçların satisinin 5 yildan 3 yila düşmesi için cevap geldi aile bireylerinin kullanması yadakmis tamam bende biliyorum yasak oldugunu bir düzenleme yapilamazmi diye mail attim olumsuz bana kanunları yazmışlar 5 yıldan 3 yıla düşmesi içinde maliye ye mailim iletilmiş ordan bir cevap gelmedi arkadaşlar sizde bir sikayet veya istek maili atarsaniz bu iş 'olacak sonuçta burda devletin bir kaybı yok ki aracınızın otv sini odeyip satsaniz 5 yil gecmeden arac alamiyonuz yani bu kanun yüzünden ben cok madurum biliyorum ki benim gibi binlerce engellide madur herkese hayırlı günler

Üye
    akın16 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:24
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaslar bu konu hakkında bimere mail atan varmi? Yoksa ben tek basimami mücadele ediyom