Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aslan aslan Avatarı

Son Giriş
    28.10-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi günler aradaşlar bir arkadşımız polosekeli hastalığı dolasıyla h sınıfı ehliyet almak istiyor.
    rapor oranının yani %40 az olması engelmidir.
    %40 az olması h sınıfı ehliyet alması ve ötv siz otomobil almasına mani olur mu

yardımınız için şimdiden teekür ederiz.

Üye
    gulbas27 Avatarı

Son Giriş
    03.04-2016
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    HATAY / İSKENDERUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Aralık ayının ilk haftası hastanede heyete girdim.Heyet öncesi fizik tedavi DR ' u %29 yazdı rapora.Heyette de DR ile tartıştık.Ben ''hem özel donanımlı hem de otomatik vitesli araç alabilir ÖTV muafiyetinden faydalanabilir'' ibaresi yazılmasını istedim.DR özel donanımlı araç yazmam '' otomatik vitesli yazarım '' dedi.Raporda aynen öyle çıktı.Noterden 3 nüsha onay yaptırdım.Geçen haftalarda da ehliyeti değiştirmiş ''Otom. Vitesli Araç-Özel Tertibatlı Otomobil'' yazdırmıştım.Araç alacağım bayi ehliyetteki özel tertibatlı otomobil ibaresinden dolayı otomatik vitesli araca tertibat yapılması lazım dedi.Ücreti 1000 TL dedi.Ben de raporun noter onaylı nüshasını alıp trafik tescile gidip ehliyeti değiştirmeye gittim. Yeni ehliyete ''Otom. Vitesli Araç '' yazıldı.Siz dikkat edin ''Otomatik vitesli otomabil yada otomatik şanzımanlı ve otomotik vitesli otomobil'' diye yazdırın.Bayi böyle yazılırsa aparat istemez dediler.Ben ''Otom. Vitesli Araç'' yazılı ehliyetimle bu hafta ÖTV muafiyetli otomatik vitesli araç aldım.

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    olmaz otamatik veya tertibatlı yazması yeterli