Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Şabancici Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban
    Son Giriş
    07.03-2015
    Saat
    12:54
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar benim raporumda sinir sistemi bölümünde h sınıfı ve otomatik vitesli arac alabilir yazıyor. Fakat vergi dairesinde memur ortapedi oraya engelini acık acık yazması lazım dedi. Siz aldıysanız hangi bölüm yazdı size ötv li arac alabilir diye. Raporumda özel tertibatlı arac alabilir yazıyor h sınıfı ehliyet alabilir yazıyor ama hastalgımı acıkca yazmadıkları için ötv den yararlanamıyormuşum böle bir sacmalık. Bilgilerinizi bekliyorum.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    199
    Verilen Beğeniler
    88

Raporunuzda rahatsızlığınızın hangi ekstremitelerden olduğunun belirtilmesi şart. yetkili hastaneler 'den birinin sağlık kurulu birimine başvurup yeniden rapor almalısınız.

Üye
    Şabancici Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban
    Son Giriş
    07.03-2015
    Saat
    12:54
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten tablo 1.7 ye göre otomatik vitesli araç yazıyor tablo 1.7 de omurilik ve kasla ilgili hastalık bunu illa doktor açık açık yazmak zorundamı yani ?

Üye
    ender72 Avatarı

Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    22:11
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Vergi dairesindeki muhteremler Otomatik Araç Kullanır ifadesinden, bu adam sadece otomatik araç kullanabilir manuel vites araç kullanamaz sonucunu çıkaramadıkları veya kasıtlı olarak çıkarmadıkları için, gidip rapora anlayacakları dilden derdini yazdırman gerekiyor.
    Sağlık kurulu ve hastanenin bana söylediği rapora ek yapılamayacağı en kolay yolun hastaneden sürücü olur raporu çıkartıp bu rapora gerekli teşhisin yazılması yönünde.

Bu uygulama bence tamamen işleri zora sokmaktır. Otomatik Araç Kullanır ne demek, otomatik aracı herkes kullanır bunun için özel bir yeteneğiniz, dokuz kolunuz, sekiz bacağınız filan olması gerekmiyor, otomatik araç kullanır demek sadece otomatik araç kullanır demektir, özel tertibatlı araç kullanır demek sadece tertibatlı araç kullanır demektir. Ama ille de ben açık yazılsın istiyorum diyorsan önce gidecek rapor yetkisi verdiğin hastanelere bunu adam gibi öğreteceksin, doktorlar rapor almaya gelen adamın suratına aptal aptal bakmayacak, ÖTV indirimi sadece %90 rapor için olur demeyecek.