Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Engelsiz07 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benimle şampiyonlu felan konuşman bu işi ne kadar ciddiye aldığını ve Arabanın sana ne kadar çok ihtiyacın olduğunu gösteriyor. Bende Engelliyim hatta sitede bir çok arkadaşımız araç kullanamayacak derecede engelli; ama tertibat taktırıp biniyoruz. Ben senin araba kullanamayacağını düşünmüyorum. Sadece böyle bir fırsatın var değerlendirmek isteyen bir yakının var o yüzden böyle düşünüyorsun. Ben sizin gibilerin zihniyetini bilirim sen rahat ol. Sen gelirken biz dönüyorduk. Allahtan senin gibi Düşünen ne yakınım oldu ne de arkadaşım.
    Eğer sen gerçekten kendine düşünseydin bu arabayı benimle bu şekilde konuşmazdın. Biz bu forumda bu şekilde konuşmuyoruz emin ol.Bizi kandırabilirsin ama kendini kandıramazsın
    Gereksiz insanlar var evet; ama hiç değilse onlar haklarımızı işgal etmiyor!

Üye
    memati Avatarı

Son Giriş
    14.10-2017
    Saat
    18:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

sen benim engel oranımı nerden biliyorsun be adam "kas hastalığı" diye birşey duydun mu? solunum cihazı kullanıyorum elim kıprtdamıyorum, bi tarafımla mı kullanacam bu aracı ?

insanlara bir konu da itham ederken bence daha dikkat ol, se nerden tanıyorsun beni?

Üye
    Engelsiz07 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tamam kardeş haklısın. Geçmiş olsun. Allah yardımcın olsun.
    Sende kendini bir dahakine anlatırken daha Ayrıntılı anlat, benimde %95 raporum var; kullanmayacak durumdaydım şükür kendimi aştım. Eniştene de hayırlı olsun araba.

Üye
    memati Avatarı

Son Giriş
    14.10-2017
    Saat
    18:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engelsiz07;

arabayı almadık araştıyorlar, sadece eniştem değil, çogunluğu ablam kullanacak, kas hastalığı ilerleyeci ve tedavisi olmayan bır hastalık

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12