Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MUHAMMED YAKIN Avatarı

Gerçek Adı
    MUHAMMED YAKIN
    Son Giriş
    28.04-2017
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    geçen sene bursa çekirge devlet hastahanesine h tipi ehliyet için başvurdum hiçbir sınıf ehliyet alamaz raporu verdiler bunun üstüne müdürlüğe itiraz ettim ve bursa muradiye devlet hastahanesine tekrar başvurdum fakat 200-300 lira gibi bi ücret istedikleri için kurula giremedim
    kurstan aradılar istediğin şehirden rapor alabilirsin dediler ve bende memleketim afyonkarahisardan özel donanımlı araç alabilir h tipi ehliyet alabilir raporu aldım
    bunun üstüne kursa yazıldım sınavı geçtim direksiyonu geçtim dosyamı elime aldım ehliyet çıkartmaya polise gittiğimde sistemde alamaz raporunun göründüğünü ve ehliyetin tahdit edildiği (sınırlandırıldığını) söyleyerek ehliyeti vermedi
    şimdi ne yapmam lazım tekrar müdürlüğe mi gitmeliyim ilk hastahaneye mi gitmem lazım polise mi?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    939
    Verilen Beğeniler
    1.231

O görevli ne yapman gerektiğini söylemedi mi?

Aslında memur istese işlemi yapardı. Ama sanırım başka bir hastaneye sevk etme eğilimindeler...

Üye
    MUHAMMED YAKIN Avatarı

Gerçek Adı
    MUHAMMED YAKIN
    Son Giriş
    28.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

görevli alamaz raporumu getirmemi söyledi ve o beni sağlık müdürlüğüne bir üstyazı ile gönderecekmiş sağlık müdürlüğü hakem hastahane belirleyecek yeni rapor alınacakmış öyle söyledi bülent bey ben polis bi tanıdıgıma da sordum orda da aynı problem cıktı veremediler memur işlemi yapardı demissiniz ona cevaben söyledim bunu malesef veremiyorlar büyük ihtimalle ilk hastahaneyle alakalı bişey bu. hakem hastahaneye gitmek istememe sebebim doktorun tamamen 2 dudağı arasında olmaktan kaynaklanıyor şayet doktor alamazsın derse bu sefer iş tamamen bitiyor.

Üye
    Baran Adanalı Avatarı

Gerçek Adı
    resül
    Son Giriş
    07.04-2015
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Muhammet Kardeşim eğer sana bu doktor ehliyet alamazsın derse sar doktora BİMERE Sağlık Bakanlığına İç İşleri bakanlığına Şikayet et paran varsada tazminat davası aç Engellilere en büyük düşman TIP Doktorlarıdır, Merhamet etmeyene merhamet edilmez Bu ne VİCDANSIZLIKTIR arkadaşım allahınızdan korkun ya

Bülent paşa bu ülkede engelli olmak suçmu ya neden insanların kaderi birinin iki dudağına bakar Şikayet edilecek merciler nelerdir bilgin varmı ___===

Üye
    MUHAMMED YAKIN Avatarı

Gerçek Adı
    MUHAMMED YAKIN
    Son Giriş
    28.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

abi zaten bende öyle düşünüyorum henüz bi işlem yapmadm ama sağlık müdürlüğü beni hakem hastahaneye gönderir ve onlar alamaz raporu verirse işi yargıya taşımayı düşünüyorum çok haklısın doktorlar konusunda da engelliye resmen ızdırap çektiriyorlar hiç bi işini görmüyolar yüzüne bakmıyolar insan yerine koymuyo genel olarak doktorlar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    939
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hay ben bu bürokrasinin!

VLcK0qR - Ehliyetin tahdit edildiği (sınırlandırıldığı) durumunda ne yapabilirim?