TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fevzieryilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    CADILLAC_MAN
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    39

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba Arkadaşlar;

İstanbul'da bu parkkart'ın ne işe yaradıgını çözmüş değilim.Aracımı isparka kayıt ettirdim isparkda sorun yaşamıyorum her çalışan ilgili ve saygılı davranıyor.2012 yılında trafikden aldıgım Bu Parkkart sürekli aracımın ön camında olmasına ragmen 2 sefer aracım park halinde çekildi ve her seferinde araç çekilirken kartı görmediklerini söylediler. bu kart bize başka bir alanda ne fayda sağlıyor ?

Üye
    Namık uzbiçen Avatarı

Gerçek Adı
    namık uzbiçen
    Son Giriş
    14.03-2021
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

park kart nerelerde park edebiliriz bize başka bir alanda ne fayda sağlıyor ?

Üye
    inzibat Avatarı

Gerçek Adı
    ErdaL
    Son Giriş
    20.11-2021
    Saat
    15:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    27

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @fevzieryilmaz
    Çeken kişilerin işgüzarlığı. Normalde çekmemesi lazım ama dediğim gibi çeken kişiler pislik yapmışlar. Muhtemelen engelli birisinin böyle bir arabaya binmesini hazmedemedim diyemediği için görmedim demiştir.

@Namık uzbiçen
    Park kart sayesinde belli saatler arasında Belediyelerin otoparklardan ücretsiz yararlanıyoruz. Engelliler için ayrılan özel yerlerde park edebiliyoruz. (Tabi öküzler tarafından gasp edilmediyse.)

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12