Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aşkın gözyaşları Avatarı

Son Giriş
    16.09-2015
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba

benim sorum şu H sınıfı ehliyet nedir %40 engelli raporuyla H sınıfı ehliyet alabilirmiyim ortopedik bir engelim yok ciğerlerimde var sorun ve birde işitme kaybı var tek kulakta ayrıcada bu engelli raporu yada vergi indiriminin sıfır araç alımında bana bi faydası oluyormu

ben direk vergi dairesine başvurarak gittim hastaneye yani vergi dairesi yolladı hastaneden aldığım rapor oranlarıda ciğerlerim için % 40 süreklidir ve ağır işte çalışamaz yazdı doktor k.b.b da % 8 verdi işitme kaybı için şu an ankaraya gitti henüz cevap gelmedi ama bu oranlar düşürülürmü acaba % 40 altına

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:11
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    82

sürücü yönetmeliği 'ne göre yine H sınıfı ehliyet almanız gerekiyorsa yine verirler, ehliyet almak istediğiniz zaman heyet size buna göre değerlendirme yapar. Ama H sınıfı ehliyet alsanız dahi ortopedik engeliniz olmadığı için araç alımında vergilerden muaf olamazsınız. rapor oranının bir önemi yok.

Kesin düşürülür ya da düşürülmez diyemeyiz ama artık eskisi kadar düşürme yapmıyorlar raporlarda, çok şikayet olduğu içindir belki. Bu yüzden siz de sonucu bekleyin görün, eğer düşürürlerse zaten itiraz edersiniz.

Üye
    aşkın gözyaşları Avatarı

Son Giriş
    16.09-2015
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkür ederim cevabınız için