Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    can3455 Avatarı

Gerçek Adı
    Can yılmaz
    Son Giriş
    23.12-2014
    Saat
    08:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    meraba;
    hocam ben %52 raporum var 2 sene önce beyin kanamasından felç olmuştum bi kaza sonucu o zaman %52 rapor almışlardı ailem .
    2 sene tedavi gördüm artık normalim sadece sol bilekte hafifden güçsüzlük var ama ama normal araç çok rahat kullanabiliyorum
    ehliyet almak istiyorum b sınıfı . alabilirmiyim .. h sınıfı almak istemiyorum . yürürken felan sakatlıgım belli bile olmuyor arabayıda cok rahat bir şekilde
    kullanabiliyorum h sınıfı almak istemiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz ?_

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

''H sınıfı ehliyet alır, otomatik vites araç kullanır'' ibareli rapor alırsanız eğer ÖTV ve MTV indirimli araba alabilirsiniz. Ve otomatik vites olduğundan özel bir tertibat gerekmez bu arabayı da B sınıfı ehliyeti olanlar bile kullanabilir.

Bende de hemen hemen sizin gibi bir rahatsızlığım var. Sol ayağımda ufak bir problem. 1. hastane b sınıfı alır ticari olmayan araç kullanır raporu verdiler. İtiraz ettim diğer hastane de B sınıfı ehliyet alır raporu verdi.

Üye
    SAHİNNNN Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ SAHİN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benimde sorunum aynıydı b sınıfı ehliyet başvurusu yaptım ehliyet dosyam hazırlandı şuan elimde emniyete gitmek kaldı sadece haftaya pazartesi günü randevu aldım kısmetse alacagım. sizde b sınıfı ehliyet alır raporu alabiliyorsanız alın ve kursa başlayın

Üye
    can3455 Avatarı

Gerçek Adı
    Can yılmaz
    Son Giriş
    23.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki bu b sınıfı ehliyet alabilir belgesini nerden alabilirim ? manuel araç kullanmak tercihim şahsen hiç bi sıkıntı çekmiyorum

ve anlatmak istedigim bildi ayrıyetten şu . babamın 2 tane arabası var 2 side manuel çevremizde olan bütün arabalar akrabaların felan hepsi manuel araç ben h sınıfı alsam bunların hiç birini kullanamıyacagım ve bu ehliyet h sınıfı alırsam hiç bi işime yaramıyacak ..

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

Evet onları kullamayacaksınız ama yeni sıfır araç alırken %45 indirimli alacaksınız. 5 sene sonra ötv ödemeden satıp tekrardan indirimli araç alabileceksiniz.

Herhangi bir devlet hastanesinden alabilirsiniz sanırım.

Üye
    can3455 Avatarı

Gerçek Adı
    Can yılmaz
    Son Giriş
    23.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

abi benim raporum zaten 2 senelikdi 1.5 senesi geçti .. 7-8 ay sonra tekrar raporu güncelletmem gerekicek ve ben bunun için başvurdugumda bana %10 bile vermezler .
    benim istedigim şuan lise son sınıftayım evin önünde 2 tane araç yatıyoken ben otobüslerde amacsızca sürünüyom . h sınıfı almamam lazım . evet aslında h sınıfı almak
    araç satın almak için uygun olabilir ama . araç aldım diyelim rapordan düşünce kendi arabamı kendim bile kullanamıcam gibi bişey oluyo amacım şuan da b sınıfı ehliyet almak
    manuel kullanmak için

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

O kadar dert etme her türlü alırsın B sınıfı ehliyet alır raporunu. Doktorlar sana sorduğunda rahatlıkla kullanıyorum zorlanmıyorum derseniz uğraşmadan verirler. ben H sınıfı istediğim halde bana B sınıfı verdiler yüzde 68 sürekli raporum olduğu halde. Senin hiç bir şeyin yoksa çok rahat verirler.

Üye
    can3455 Avatarı

Gerçek Adı
    Can yılmaz
    Son Giriş
    23.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aslansın sen teşekkür ederim bu beni sevindirdi kaç gündür girmedigim site kalmadı şurda 2-3 tane soruya cevap bulmak için saol kardeşim