TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fener Avatarı

Son Giriş
    29.08-2020
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    159
    Verilen Beğeniler
    66

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @gökyüzü12

bende 20 yıldır içli dışlıyım bilmedim çok şey var sen 9 senede ne gördünde öğrendin efenim

Üye
    gökyüzü12 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    247
    Verilen Beğeniler
    320

Gerçekten yeter diyorum 9 yılda ne mi gördüm defalarca atak atakların birinde yoğun bakimlik oldum bir ay yoğun bakımda kaldım bilmeden etmeden bu şekilde konuşmanız doğru değil en iyisi mi artık daha fazla yorum yapmamak herkesin hastalığı kendine zor

Üye
    fener Avatarı

Son Giriş
    29.08-2020
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    159
    Verilen Beğeniler
    66

arkadaş hemen herşeyi neden yanlış anlıyosunuz atarlanıyosunuz ben sizin hastalınızı hafifemi aldım tabiki çok zor kolay deyil nezaman nerde çıkacağı belli olmayan bir hastalık ama konu bu deyil epilepsi hastası ben epilepsi hastasıyım ehliyet alabilirmiyim derse alamaz ve hala epilepsi hastalığının tehşisini koyamayan onlarca noroloji doktoru varken bizim epilepsi hakkında bilgimiz tam dememiz doğru deyil bir arkadaşım var yıllardır nöbet geçiriyor ve senin hastalın piskiyatrik bir hastalık diye yıllardır yanlış tedaviye maruz kaldı yakın bire zamanda doktorunu deyiştirdide tedaviye başladı ve nöbetleri kesildi ben bunu diyorum

Üye
    gökyüzü12 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    247
    Verilen Beğeniler
    320

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Beni sinir eden nokto 9 senede ne gordunuz demeniz ne gördüğümü nerden biliyorsunuz da böyle bir yorum da bulundunuz ben bir baskasi da tam doktor değil uzman değil tam olarak bilemez biz burda başımızdan geçtiği kadarıyla tecrübelerimizi paylaşıyoruz benim sinir olduğum nokta sizin 9 yılda ne gordunuz demeniz

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345