Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cahit gönen Avatarı

Son Giriş
    31.07-2017
    Saat
    18:20
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Aracımı 2007 yılında ithal etmiştim. 2013 kasım ayında aracı satmadan yurt içinden araç aldım.

bimerden gelir idaresi başkanlığına yazdım ordan "alabilirsin" cevabı geldi. trafik ve maliye 2 yıl öncesine kadar kesinlikle alamazsın diyorlardı. bunun için gib genelge yayınladı. alabilirsin diye.

oUdC0Oq - İthal tarihi üzerinden 5 yıl geçmişse yurt içinden ÖTV'siz araç alınabilir
    UwvcDSZ - İthal tarihi üzerinden 5 yıl geçmişse yurt içinden ÖTV'siz araç alınabilir

oUdC0Oqs - İthal tarihi üzerinden 5 yıl geçmişse yurt içinden ÖTV'siz araç alınabilir UwvcDSZs - İthal tarihi üzerinden 5 yıl geçmişse yurt içinden ÖTV'siz araç alınabilir

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bilgilendirme için çok teşekkürler Cahit. Dediğin gibi, bugüne dek tam tersi bir uygulama yapıyordu Maliye, artık bu ablamsız haksızlığı düzeltmiş görünüyor.

Bu durumda olup araç almak isteyen arkadaşlara duyurulur... Lütfen işlem yaptıktan sonra siz de bilgilerinizi paylaşın ki herkes yararlansın