Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 43 mesajın 31-43 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    LECCEBÜM Avatarı

Son Giriş
    04.01-2017
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sonucu bende merakla bekliyorum

Üye
    ASLAN_KEDİCİK Avatarı

Son Giriş
    06.06-2017
    Saat
    00:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sonucunu merakla beklyorum.. banda daha önce b sınıfı ehliyet alır otomatik vites kullanır raporu verdiler... aslında saçma bi durum... diolarki sağlamsın b sınıfı ehliyetle araç kullanabilirsin... sonrada diolar sen sakatsın otomatik vitesten başka araç kullanamazsın... bu ne terhiz ne lahana turşusuysa ancakk

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    5

Ben emniyete de gittim fakat ilgilenen olmadı raporum yeni olduğu için henüz emniyete ulaşmamış elimdekine bakmadılar bile. Birkaç ay sonra tekrardan gitmeyi düşünüyorum. LECCEBÜM arkadaşımızın dediği gibi böyle bir ehliyet çıkaramıyorlarsa bana bunu resmi bir yazı ile belirttiklerinde hastane raporumu değiştireceklerini söyledi. Trafik polisi olan var mı acaba aramızda yada yakın çevresinde B sınıfı ehliyete otomatik vites araç sınırı koyulabilir mi diye sorabilirseniz çok iyi olur?

Üye
    LECCEBÜM Avatarı

Son Giriş
    04.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

PES ETTİM...
    Emniyet müdürlüğünün il sağlık müdürlüğüne yazmışolduğu yazı şöyle;
    'Bu haliyle otomatik araba kullanmak kaydıyla B sınıfı sürücü olur.Ticari araç kullanamaz. 2 yıl sonra kontrolü uygundur 'ibareli kararın verildiği anlaşılmış ise de;
    Konunun tekrar incelenerek, yukarıda belirtilen H (otomobil) ibareli sertifikasının olduğu, ayrıca raporda belirtilen kararda 'otomatik araba kullanmak kaydıyla' ibaresinde H sınıfının olması gerektiği halde B sınıfı olarak yazıldığı tespit edilmiş olup,rapor aslı tekrar incelenmek üzere ekte gönderilmiştir .Arz ederim
    İl sağlık müdürlüğüde bu yazıya istinaden beni tekrar başka bir hastaneye sevk etti. Sil baştan bütün doktorları yeniden dolaşmamı bilmem ne zamanki bir tarihe randevu alıp bu eziyeti yeniden yaşamamı istiyorlar...
    Ne yapacağımı bilemiyorum sinir sistemim iflas etmiş durumda bu gün sevk ettikleri hastaneye gittim. Tepecik ve Eğitm Araştırma Hastanesi rapor alacak olanlara Rabbim yardım etsin asansör yok evraklarımı teslim etmek ve kayda sokabilmek için ilk etapta iki defa 3.kata merdivenlerden inip çıktım. sonra doktorları dolaşmaya başladım ilk kan vermeye bulunduğum bloktan çıkıp başka bir bloğa gittim ordan geri dönüp ortopedi doktoruna, ordan diğer bloktaki fizik tedavi doktoruna gittim. fizik tedavi ilk önce nörolojiye gitmelisiniz dedi beni diğer başka bir blokta bulunan nöroloji polikliniğe gönderdi ve artık benim sinirlerimin daha fazla dayanamadığı ve ağlama kırizine girdiğim nokta oldu...bu eziyet niye sanki rapor almak bir ayrıcalıkmış gibi madem siz rapor alıyorsunuz bazı haklardan yararlanmak istiyorsunuz alın size hak mı demek????
    Ben pes ettim ve evraklarımı alıp geri döndüm...

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    5

LECCEBÜM:

Size emniyettsen verilen ''Konunun tekrar incelenerek, yukarıda belirtilen H (otomobil) ibareli sertifikasının olduğu, ayrıca raporda belirtilen kararda 'otomatik araba kullanmak kaydıyla' ibaresinde H sınıfının olması gerektiği halde B sınıfı olarak yazıldığı tespit edilmiş olup,rapor aslı tekrar incelenmek üzere ekte gönderilmiştir .Arz ederim ''

Yazısının bir adet fotokopisini tarayıcıdan bilgisayara aktararak veya da resmini çekerek bana da gönderebilir misiniz? Bana doktorlar o yazıyı getirmem halinde H sınıfı olarak düzelteceklerini söylediler ama o yazıyı alabilmek için trafik şubeye gittim ilgilenen olmadı. Siz gönderirseniz çok iyi olur?
    Konu birkan01 tarafından değiştirilmiştir (17.10-2014 Saat 21:13 ).

Üye
    LECCEBÜM Avatarı

Son Giriş
    04.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

pes etmedim il sağlık mdürlüğüne beni 3'lü heyete sevk etmeleri için dilekçe yazdım. pes ettiğimi söylediğim gün il sağlık müdürlüğüne gidip beni üçlü heyet için sevk etmelerini söylediğimde bu süreci tamamlayın itiraz edicekseniz sonra edin cevabını almıştım oysa. buradan şu sonucu çıkarıyorum ne yapıcaksanız yazılı olarak isteyeceksiniz. itiraz dilekçeme istinaden beni yeniden 3'lü heyet için sevk ettiler. Heyet doktoruna gittim durumu anlattım emniyetin bu raporu kabul etmediğini otomatik vitesli araç kullanabilir ibarasi varsa H olmalı yazısını gösterdim. o da yönetmeliğe bakıp benim durumuma uygun kısmı yazıp H sınıfı ehliyet alabileceğimi onayladı. Artık bu saatten sonra ne olur hangi sorunla karşılaşırım bilmiyorum ama burdan tek çıkardığım sonuç haklı olduğunuza inandığınız bir konuda sonuna kadar gitmelisiniz ve bunu sözlü olarak dile getirdiğinizde sizi kimse dinlemiyor o yüzden almak istediğiniz cevaplar için mutlaka bir dilekçeyle müracatta bulunun..
    birkan01; üzgünüm uzun süredir siteye girmediğim için yazınızı şimdi görüyorum. emniyet müdürlüğüne yazılı olarak müracatta bulunun eminim size cevap vericeklerdir. Ehliyet yasası değişiyor yasa yürülüğe girmeden herhalde eski yasa üzerinden işlem yapmaya devam ediceklerdir. şuan durum daha bir karışık ne olur bilemiyorum...

Üye
    LECCEBÜM Avatarı

Son Giriş
    04.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

H Sınıfı oto vitesli araç ehliyetimi sonunda alabildim. beni bayağı bir uğraştırdılar ama pes etmedim. darısı almak isteyen herkesin başına

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:11
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    197
    Verilen Beğeniler
    87

Tebrik ederim, hayırlı olsun.

Üye
    LECCEBÜM Avatarı

Son Giriş
    04.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    5

Hayırlı olsun. Bi ben alamadım emniyet müdürü bile b sınıfı ehliyet alır otomatik vites araç kullanır raporunla ehliyet alabilirsin dedi

Üye
    esin32 Avatarı

Gerçek Adı
    esin
    Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    20:36
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende okudum msjlarinizi hayirli olsun bende almayi dusunuyorum ins sorun cikartan doktorlara denkgelmem bu arada azminizede hayran kaldim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Hayırlı olsun LECCEBÜM

Üye
    LECCEBÜM Avatarı

Son Giriş
    04.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkür ederim beni bayağı bir uğraştırdılar ama inandığım için uğraştım ve sonuca ulaştım. kim neye göre uygulama yapıyor yada karar veriyor anlamış değilim. yönetmelikler boşuna çıkartılıyor o zaman. haklı olduğumuza inandığımız her konuda sonuna kadar gitmeliyiz pes etmemeliyiz..

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123