Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muratbolat Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT BOLAT
    Son Giriş
    01.08-2014
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar selamlar..foruma yeni üye oldum izmirden adım murat...

annem üzerine 1 yıl önce ötv indirimli araç aldım.. Annemin rapor oranı % 95..
    Araç tertibatsız şekilde benim tarafından kullanılıyor.. annem diyaliz hastası..

şimdi aracı satmak istiyorum engelliden engelliye olacak şekilde.. ancak aracı hangi engellilere satabilirim bilmiyorum. yani % 60 yada % 70 raporu olan veya ortapedik engeli olan birine satabilir miyim.. yoksa sadece % 90 üzeri raporu olanlara mı satabilirim..

araç 1 yıllık daha süresi dolmadı % 95 raporla alınan bu araçı ötv ödemeden hangi şartlarda engelli alıcıya satış yapabilirim ..

net bir acıklama yapan olursa sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Özel donanımlı araç kullanmaya uygun H sınıfı ehliyeti olan birisine satabilirsiniz. Aracı alan kişi özel donanım projesi çizdirip o şekilde aracı tescil ettirmeli.

Bu şekilde satış yapan arkadaş varsa ve deneyimlerini yazarsa çok yararlı olur.

Ayrıca şuradan da biraz fikir edinilebilir: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...ml#post1380030