Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    capsi Avatarı

Gerçek Adı
    adnan
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hayırlı olsun..

Üye
    ergun_ Avatarı

Gerçek Adı
    ergün
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:35
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    48

5 ay önce %74 rapor aldım %55 fizik 19 diğer hastalıklardan dolayı
    hiç arabam olmadı sürekli hastalıgımdan kredi çekip araba alayım diyorum
    heyetdeki dr lar ve memur fikrimi almadılar otamatik vites araç almak istyormusun diye onların yazmadıgını 10 gün sonra fark ettim başhekimliğe şikayetde bulundum 3 içinde olsa düzeltirdik ama olmaz dediler sağlık kurulundaki memur abi 6 ay sonra gel tekrar girfer alırsın dedi
    ne yapmalıyım otamatik vites araç kullanabilir ve sol exretime yazması yeterli olurmu
    b sınıfı ehliyetim var o iptalmi anlamına geliyor ?
    olaki otamatik h sınıfı aldıgımızda olaki manuel kullandıgımda polis drek ceza uygular mı ?
    ayrıca ehliyet için başvurduğumda diger hastalıklarımın yazmasına dgerek varmı 10 kalp 20 koah 15 üroloji 55 fizik gibi yoksa fizik ve ortopedi yeterlimi

hayırlı gunler...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

@ergun_

Madem kendileri hata yapmış, neden düzeltmiyorlar anlamadım! İsterseniz il sağlık müdürlüğü'Ne itiraz edebilirsiniz. ya da başka hastaneye gidin...

Evet, B sınıfı ehliyetinizi B-engelli sınıfına dönüştürmek zorundasınız. Bunun için aile hekimi -> uzman doktor -> il sağlık müdürlüğü'ndeki komisyon -> emniyet

Üye
    ergun_ Avatarı

Gerçek Adı
    ergün
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:35
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    48

kurul ibarenin eksikliğini kabul etmiyor kuruldaki memur tekrar gir yapacak bir şey yok diyor almış olduğum vergi indirimim ve süğreklilik belgemi etkiler mi %70 vergi indirimini hak ettim benin tek sorunum heyet raporumda sol alt exretime otamatik vites kuulanabilir ibarenin yazılı olmayışı 4 . ayda tekrar gireçegim koah.şeker.tansiyon.üroloji.fizik. bunların hepsini tek tek gezip oran almalımıyım ?? sadece fizik % 40 veya üstü verse yeterli olur mu sürekli raporumu da kullanmam gereken yerde kullana bilirmiyim ??

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ergun_

Eskiden olsa sadece araç konusunda işine yarayacak rapor al, gerisi önemli değil, yeni raporun eski raporuna bir zarar vermez, derdim. Ama artık o kadar rahat değilim! 2022 maaşı ve evde bakım maaşı için uygulanan güncel rapor fantezisi araç ve vergi indirim hakkına da sıçrar mı, bilemiyorum.
    Ben olsam, her durumun değerlendirildiği bir rapor almaya çalışırdım. Raporda oranı düşürmemek lazım...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12