Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bekir0675 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    15:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim Hsınıfı ehliyet alır ve ozel tertıbatlı arac kullanır raporum var ehlıyet alınca bu raporu degılde ozel bır hastaneden aldıgım rapora otomatık vıteslı arac kullanır ıbaresı ekletıp ehlıyetı alsam ve araç alıncada o ozel tertıbatlı arac kullanır raporumla alsam bır sorun olur mu ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

İki farklı ibare olan iki farklı raporla işlem yaparsan araç kullanırken büyük sıkıntı yaşarsın. Bence aklından geçirme...

Üye
    bekir0675 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. Bir sorum daha olacak. Ben Ankarada bir hastaneye başvurdum ve surucu olamaz raporu verdıler itiraz ettim hakem hastanesıne yonlendırdıler alakasız bır hastalık tanısıyla yine surucu olamaz raporu verdıler son kez ıtıraz ettım ve gıtmedım o hastaneye. Aylar sonra Muğlada bir hastanede aldım Hsınıfı ehliyet alır ve ozel tertıbatlı arac kullanır raporunu şimdi ehliyeti almak üzereyim araç alımında sıkıntı çıkar mı eskı raporları goz onunde bulundururlar mı ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Bilemiyorum ama, büyük olasılıkla o olumsuz kararlar emniyet'e bildirilmiştir, orada karşınıza çıkacaktır ve ehliyet alman engellenecektir.

Üye
    bekir0675 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent bey ehliyetimi aldım engel çıkarmadı emniyet. yalnız bir sorum daha olacak ben ankarada iki kez surucu olamaz raporu aldım ve en sonunda muğladan aldığım surucu olur raporuyla ehliyeti aldım peki bu raporla ankarada sıfır araç alırsa otv ındırımlı vergi dairesinde sıkıntı çıkar mı ? bide muğladan aldığım raporda özür oranı ve sürekli olup olmadığı belirtilmemiş bahşekimliğe muğlada çıktım sorunumu dile getirdim biz boyle rapor verıyoruz dedıler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hayırlı olsun

Araç alımında bir sorun olmaz. Araç alımında kullanılacak raporun dışında bir inceleme olmayacak.
    Yalnız, araç alımında kullanılacak raporda oran yazması şart. Oran bulunmayan raporla araç alınamaz
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...