Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    handoghus Avatarı

Gerçek Adı
    handan babacan
    Son Giriş
    02.07-2014
    Saat
    14:34
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %92 özür oranı ile ötv den faydalanıp araç aldım .B sınıfı ehliyetim var fakat trafikten ehliyetime şerh kondu.beni sağlık müürlügüne gönderip b sınıfı ehliyet ile araba kullanıp kullanamayacağım konusunda tekrar rapor almam söylendi.sağlık müdürlügü beni tekrar hakem hastaneye gönderiyor.ben bu durumda aldığım aracı kullanamıyormuşum.hastaneden b sınıfı ehliyet ile araba kulanabilir raporu verirse ancak aldığım aracı kullanabilirmişim.bu konuda kafam bayağı karıştı.ben şimdiye kadar araç kullanıyordum.özel tertibatı gerektirmeyen özürüm var .ötv li araç alınca mı kullanamıyorum.bu bana saçma geldi bu durumda şimdi ne olacak.bilgilendirirseniz memnun olurum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

sürücü yönetmeliği'ne göre sürücü olmanıza mani bir durumun olup olmadığını teyit etmek istemiş emniyet.

Fakat emniyet nasıl oldu da sizinle muhatap oldu bu konuda? Yani, sizin Emniyet'Le karşılaşmanızı gerektiren şey neydi?

Üye
    handoghus Avatarı

Gerçek Adı
    handan babacan
    Son Giriş
    02.07-2014
    Saat
    14:34
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ötv den faydalanıp yeni araç aldım.plaka işlemleri yapılırken trafik işlemleri yapılıyor ya o esnada bu gelişmeler oluyor.daha önce arabam vardı kullanıyordum bir sorun yoktu.ilk defa ötv den faydalanayım dedim ehliyet'e şerh kondu.şimdi aldığım arabayı kullanamıyorum.işe bir haftadır ötobüsle gidip geliyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Trafik işlemlerine keşke siz gitmeseydiniz. Aracı aldığınız bayiye vereceğiniz vekaletle prosedür tamamlanırdı. Siz yokmuşsuznu, aracı yakınlarınız kullanacakmış gibi muamele yapsaydınız, sürücü belgeniz hiç sorgulanmazdı.