Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 55 mesajın 46-55 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    goktug61 Avatarı

Gerçek Adı
    Göktuğ
    Son Giriş
    22.01-2015
    Saat
    22:43
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kunta;

dostum neyi çekemediği mi bana açıklarmısın mantıklamı konuşuyorsun sen yorumları okursan daha önce senin gibi birine verdiğim cevabı görürsün benm kapımda iki araç var neyini cekemeyecem ben haklarmın gasp edilmesine karşıyım kanunda belirtile ne ise onu savundum...

her kafadan birses çıkıyor herkez bilmiş olmuş...

Editör konuyu silermisiniz lütfen

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

yok bence silmesin. silmesin ki senin gibi insanlar'ın varlıgından haberdar olsun insanlık.

Üye
    goktug61 Avatarı

Gerçek Adı
    Göktuğ
    Son Giriş
    22.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

UnFeeLinq;
    kedince bir şey dedi yani he. sorun değil kalsın belki benim gibi hakkını savunan birileri faydalanır, kendi doğrularınızı doğruymuş gibi millete yansıtmayın açın yönetmenlik kanun okuyun biraz..

Olaya vicdanen yaklaşacaksak

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Engelli park tabelası olan araç park yerlerine normal arabalar park edince sinir oluyorum. Adam engelli aracı alıyor "ötv vermiyor" "park kartı çıkartıyor" "mtv ödemiyor" ama aracı kendisine hak tanınmayan ve haketmeyen kişi kullanıyor.
    Burda ki engellilerle sahip çıkmaya çalışıyor, hakaretvari yazıyor.
    Çok ilginç.
    Halbu ki o araç sadece engelli kişi kullansın diye ötv siz veriliyor hakları da o kişiye mahsus veriliyor. Örneğin park kartı çıkarıp İspark'an faydalanmak gibi.
    Neden illegal bir duruma destek veriyorsunuz. Hemde bunu engelliler sitesinde yapıyorsunuz.
    Konuyu açan kişi yanınızda olsa nerede döveceksiniz. Sağlam insanlar bu kadar düşünüyorlar mı acaba sizi bizi toplum içinde ?
    Bu aracı kullanan yetkisiz kişinin eli topuzdan kaysa, gaz freni karıştırsa size yada kardeşinize çarpsa çocuğunuzu ezse ne yapacaksınız tıpış tıpış gidip mahkemede hakınızı arayacaksınız değil mi ? Madem destek veriyorsunuz o zaman bu tipler sizi eşinizi çocuğunuzu ezip öldürdüğü zaman susacaksınız. Susabilirmisin ?

Forum Moderatörü
    UZAKLAR Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    95
    Verilen Beğeniler
    33

Engelli anadolunun bir ilçesinde, adına alınan opel ıngsınıa ise eniştesinde istanbulda idi. bu engelli kardeşimiz sittin sene bu arabaya binmeyecek belkide. işte burada verilen hakkın kötü amaçlı kullanımı söz konusu biz Türkler herşeyde olduğu gibi bu işinde b...u çıkardık. Adam kasıla kasıla geliyo engelli park yerine park ediyo araç engelli adına, engelli park kartıda var ama arabada engelli falan yok, sonra ben 200 metre yürüyemeyecek ben saatlerce park yeri arıyorum. Bir kısır döngü hak verilmiş bir kere geriye dönüşü yok bazen kanunlar mevzuatlar yetersiz kalıyor kişi kendini bilmeli. Özel tertibatlı araçlarında engelli yakını tarafından kullanılmasından yanayım eş, çocuk, kardeş kullanabilmeli. İşte dedimya olay insanda bitiyor. Herkes vicdan muhasebesini çok iyi yapmalı ve yaşamalı. Ama o vicdan denilen kudret ne yazık ki bizim toplumumuzda çok fazla yer etmemiş.

Üye
    ismayil Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    5

Bu konda bir sikinti oldugunu goruyorum. Arac engelli araci ama o an icinde engelli yok avm de engelli park yerine benden once ulasiyor. Ben ise uygun bir park yeri ariyorum caresiz.

Üye
    goktug61 Avatarı

Gerçek Adı
    Göktuğ
    Son Giriş
    22.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu forumda bu konu altında karşı çıkanlar bu konuda çıkar elde eden kişiler olduklarını düşünüyorum, bunlar halk arasındaki tabirle "kendine Müslüman" yani kendine engelli başka engelli ne yaparsa yapsın havasındalar bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın tarzı... Benim hak ve haklarmı kimse kendi çıkarları için kullanamaz..

Bu şahışlar kaldırımlara döşenen sarı çizgi yollarıda istismar ediyolardır inanıyorum ki, o yol hakkında da burda bir iki konu açsam yine beni yerden yere vuracaklar demeyecekleri kalmayacak...
    Siz "Engelli Düşmanı, Engelliler" Allah'ım sizi iyileştirsinde sizinle aynı sıfatı taşımaktan utanıyorum. Engelli olmaktan değil sizinle aynı sıfatı taşımaktan utanıyorum... haa kaldı ki bu şahışlar Allah'ım şıfa verip iyileşselerde gidip raporlarını iptal etmezler yine aynı hakları yüzsüzce kullanmaya devam ederler "nede olsa süresiz rapor, devletin malı deniz, yemeyen keriz misali" Engellinin halini unuturlar biran neler çekmiştik lan bile diyip diğer engellileri düşünmezler..

Bana burda herkez istediği küfürü hakareti edebilir ben DOĞRU olan şeyleri yapmaya devam edeceğim...

ismayil, UZAKLAR ve bLaCkRaCe arkadaşlarım sizi anlamazlar boşuna anlatmayın bunlar için normal şeyler onlar. Tipik Türk bunlar kafaları üçkağıta dalaveraya hırsızlığa çalışır....

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

tipik türkler uçkagıtcı ve hırsız öylemi ? kansızlık yapma türk degilsen saygı duy ırkıma hakaret etme. kıskançlıktan fesatlıktan ne yapacagını şaşırmıs bi adamsın sen. madem bu kadar duyarlısın git avmlerde engelli otopark yerine saglam kişilerin neden park ettigini sorgula engelli insanları neden madur ediyolarmış onları dava et. kaldırımlara park edilen araçların plakalarını ara bildir pislik yapma burda kim inanır senin dürüstlügüne hadi ordan !

benim hakkım olan ötv indirimli aracı almadım ben gittim 2.el araç aldım senin gibi insanlar sırf fazla para ödememek için kendini kamyonun önüne atıp sakat bırakır sırf indirimlerden yararlanıyım diye. sana mı kaldı milletin raporuyla aldıgı aracı sorgulamak o evde engelli bir insanımız varsa seni çatlata çatlata biner sende camdan aval aval bakarsın anca. engelli insanlar bazıları birinin yardımı olmadan wc ihtiyacını bile karsılayamıyor wc ye gidemeyen adam arabayı bana bırakın ben kullanırım mı desin elbette ailesinden biri kullanacak bunu anlayamamanı anlıyorum.

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    32

O nasıl bir ifade sanamı kaldı?

Zamanında ankara gümrüğüne yurtdşından lüks arabaları yığan kim ?

Sırf o yüzden , bi çok hakkımız elimizden alındı ve daha yeni yeni bazı şeyler düzeltiliyor.

Kusura bakmayın, belki senede bir kere arabaya bindireceği dedesi adına son model araba alan kişiyle, elim ayağım olmuş , her yere onunla gittiğim bir araba sahibi bir olamaz.

Suistimale çok açık bir konu ve malasef halkın otokontrol mekanizması ve vicdanı dışında herhangi bir denetimi yok.

Forum Moderatörü
    UZAKLAR Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    95
    Verilen Beğeniler
    33

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    unfeeling burada Türkçülük yapıp tribüne oynama, ayrıca nickin ne kadar Türk ırkına sahip çıktığının da ayrıca bir göstergesi olmuş. İşte benim verdiğim örneğin tam bir delili ve ispatısın arkadaşım. Türkçülük yapıp yabancı hayranlığı ve özentisinden kurtulamayan kişilik örneğisin arkadaşım. Ama mangalda kül bırakmayıda asla ihmal etmezsiniz bu hep böyledir.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234