Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    H sınıfı özel tertibatlı araç ibareli ehliyetim var.. Seneler önce zaten gümrükten çektiğim mercedes aracım var fakat araç klimasız olduğu için ufak ama klimalı sıfır bir araç almak istiyoruz.. Heyeti aradım ne gerekiyo diye raporumu sordular, en son iş yerim için aldığım yuzde 80 raporum var dedim.. Otv.siz almak için yuzde 90 olması lazım dediler. Benim bildiğim yuzde 90 ve uzeri zaten kendi kullanamıyanlara verilen rapor.. Yarın rapor almaya gideceğim yuzde kaç rapor almalıyım bilenimiz var mıdır aramızda?
    Bu arada engelim: Omurilik felçlisiyim t6 / t7 paraplejiyim

Üye
    yunusemre1997 Avatarı

Gerçek Adı
    Yunus Emre
    Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rapor yüzdesinin önemi yok.Araç alımı için aldığınız raporda özel tertibatlı araç alabilir yazması yeterlidir.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet ortopediklerde özür oranına gerek yok özel tertibatlı araçalabilir yazması yeterlidir 90 ve üzeri engellilerde aracı başkası kullanır ama ötv siz olur amaç engelliyi mağdur etmemektir