Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    valla ben şu kadarını söleyim ; yıllardır hastanede olsun başka yerlerde olsun hiç önceliğimi elde edemedim..diyelim devlet her türlü önceliği sağladı bize..bir kere insanımızdaki zihniyet değişmeyince hiç bir işe yaramıyor..Ben hastanede "engellilere öncelik vardır" tabelasını öne sürdüğümde çok az vatandaş "geç kardeş" dedi.diğerleri sırayı dahada sağlamlaştırıyordu.. kısacası demem o ki,bence görünene takılmayın görünmeyene takılın.yani bir çok şeyi devletten beklerken bazılarının zihniyetini değiştirmeyede çalışmak gerek..yoksa devletin yaptığı önceliğinde pek bi anlamı kalmıyor

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    32

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Anlamıyor bazı arkadaşlar sanırım.
    Daha önce randevu almamıza gerek yoktu, istediğin zaman ve saatte gidebiliyordun.
    Randevu almak mesele değil alınır ama bak bakalım sana yakın istasyonda en yakın hangi güne denk geliyor.
    Kendimden örnek veriyim sadece hafta sonu gidebilirim ondanda yakın istasyonların hepsi dolu.
    Bizlerin tabi ayrıcalıgı olucak, önceden bedavaydı özelliştirdiler hak elimizden gitti paralıya eyvallah dedik.
    Sıfır araç alıyosun, muayene süresi standard 3 yıl, aparat için muayeneye girmesi gerekiyor , süre 2 yıla düşüyor bunada eyv.
    Ama bi randevu almıyoduk onu aldınız kutlarım bu yetkilileri ve hala ne olmuş diyenleri.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12