Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    halam Avatarı

Gerçek Adı
    firdevs ateş
    Son Giriş
    26.04-2014
    Saat
    22:43
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kıymetli arkadaşlar halam ın üzerinden araç almayı düşünüyorum fakat halam benimle birlikte kalmiyor halama babam bakiyor ve babamin arabasi var bu yuzden de halamin arabayla ilgili bütün ihtiyaçlarını babam görüyor fakat benim sormak istedigim şu halam benimle kalmadığı halde ben halama sunulan hizmetlerden faydalanmış oluyorum esasen tarfik açısından bir sıkıntı yokmuş diye duydum fakat benim öğrenmek istedigim halam gönüllü olarak beni şoförü olarak tayin edecek ben de istedigim gibi arabayla Türkiye nin her yerinde dolasacagim fakat dini açıdan da manevi olarakta kendime resmi bir dayanak bulmak istiyorum nitekim yillarca aracin her yıl olan vergisinide vermeyeceğim kul hakkina girmek istemiyorum bu konuyu derinlemesine bilen kardeşlerim den Yardimci olmalarını istiyorum Rabbim razi olsun şimdiden teşekkürler

Üye
    mutluyummm Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sanırım halanın her vakit yanınızda olması gerekiyor ve il dışında belki sıkıntı yaşayabilirsiniz diye düşünüyorum yinede bilgim eksiksiz bu konuda
    1.derecede yakınları aracı kullanabiliyor onun dışında kullanamıyorlar

Üye
    halam Avatarı

Gerçek Adı
    firdevs ateş
    Son Giriş
    26.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet halam yanımda kalamayacak ancak kendi isterse evimde 2-3 hafta kalır yani görev icabı başka ilde olduğum için kalmak istemiyor birde il dışında da olsa özürlünün sizin arabanizda olması gerekmiyor fakat ben yeğeni olarak devlet hukuken bana tamam hala razi olduktan sonra istediğin gibi kullan diyebiliyor mu aceba resmi mevzuatı tam olarak nerden ve kimden öğrenebilirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Kanun dışı hiç bir şey yapmıyorsunuz. Bu halanıza tanınan bir hak ve bunun sizin için kullanabilir. Bence müsterih olun. Halanızın sağlığını ve rızasını önemseyin, gönlünü hoş tutun. Onu mutlu ettiğinizde bence etik olarak da gönlünüz ferah olur...

Üye
    halam Avatarı

Gerçek Adı
    firdevs ateş
    Son Giriş
    26.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet anladım genel yayın yönetmeni teşekkür ederim lakin devletin resmi olarak yayınladığı bir genelge yada yönetmelik varmı ben onu çok merak ediyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Nasıl bir resmi yazı aradığınızı anlamadım?

Üye
    fero Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu hak halanıza tanınan bir haktır.Yani eger halanızın ihtiyacı icin kullanacaksanız tabiki vicdanen rahat olun.
    Ama kendi ihtiyacınız icin kullanacaksanız,vicdani degil. Cunku size tanınan bir hak degil! Kanunen tabiki bir kısıtlama yok.Ama olurda birgun bir sorusturma acılırsa ve aracın halanızın ihtiyacları icin kullanılmadıgı saptanırsa,hem halanız hemde siz cok zor durumlara dusersiniz. Cunku burası Turkiye ve her an hersey olabilir!
    Yinede top sizde artık...