Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ysf.celik@hotmail.co Avatarı

Son Giriş
    02.04-2014
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar ben 2007 de özürlü aracı aldım şimdi satmak istiyorum herhangi bi tertibatı yok aracın muayeneside geldi önce muayaneyimi yaptırayım yaksa aracı satarkenmi muayene yaptırayım ayrıca başka özürlüden araç alabilmem için nasıl bi yol izlemem gerekiyor

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Muayene süresini geçmedikçe ne zaman ve hangi aşamada yaptırırsanız yaptırın, fark etmez.

2007'de yurt içinden almışsanız aracnızı, şimdi yeniden sıfır km aracı ÖTV'siz alma hakkınız doğdu demektir. Dolayısıyla, sakat statüsünde aracı olan birinden almaktansa sıfır araç almak çok daha avantajlıdır.

Üye
    sedatgedik Avatarı

Gerçek Adı
    sedatgedik
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    o yüzden bunun bilince olarak aracınıza fiyat ekmeniz gerekir. yani bir sıfır araba 60 bin tl ise ve o araba engellilere 30 bin tl ye geliyorsa aracını 30 bin tl ve üzeri ve 30 bin tl ye yakın fiyata satmamalısın yani sen arabayı 30 a aldıysan 20 yada 25 e veremezsin onun için senin araba bedavaya gider. heleki 2007 modelse... 10 15 bin tl satabilirsin anca...