Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    duran yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran yılmaz
    Son Giriş
    06.04-2014
    Saat
    22:23
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yeni bir yasa cıktı diyerek bugun almis oldugumuz arac trafikte takıldı mahkeme kararı istediler gittim bugün antalya 2 sul mahemesine dava actım arcın yarı parasını ödedik bizden kdevesini de aldılar ama bize aracı teslim etmediler cünki trafikte takıldı maheme kararını götürecekmişiz mahkeme 3 ay sonra sonuclanır deni 2 sulf mahemesi kaleminden boşa dava açmayın sizin cocunuza vermez mahkeme dendi nedenini sordum şifozeri hastasın verilmiyor ayda en az2 sefer hastaneye gitmesi gerkiyormu diyaliz hastası gibi benim cocugum yüzde 94 şifonzeri hastası kırız ı geldiginde bizlere saldırıyor tolu taşima aracını kullanamıyoruz bizlerere vermeyip kimlere veriliyor arac hazır plaka takılacak şu an 3 ay mı bekliyecegiz kararı paramızla rezil olduk bugun bu konuda yardım edecek bizleri bilgilendirecek varmı yardımlarınızı beklıyorum şimdiden teşekür ederim

Üye
    VİRGO Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:14
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

ne anlatıyorsun kardeş sen?? kusura bakma ama yazını 3 defa okudum hiç bişey anlamadım..

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

duran
    senden vasi kararı istemişler ve doğrudur, sen özürlü çoçuğunun adına araba alıyorsun galiba, çocuğunun resmi işlemlerini takip etmen için vasi kararı istemişler , evet bu karar 3 ayda ancak çıkar,sen paranla rezil olmamışsın,bu konuları tam araştırmadığın için rezil olmuşsun,
    psikiyatrı hastaları için vasi kararı gereklidir.

Üye
    duran yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran yılmaz
    Son Giriş
    06.04-2014
    Saat
    22:23
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vasimiz var almak icin ayrıca genelge gönderilmiş tırafige mahkeme kararı olmasılazımmış alabilir satarilir izni önceden yoktu böyle birşey

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

18 yaşından büyük olup zihinsel yetisi kendi kararlarını vermeye yeterli olmayan kişiler adına araç alınacaksa evet, mahkemeden vasi atanması ve ayrıca araç alımı için hakimden yazılı izin alınması lazım.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncedende vardı, her zaman vardı, vasi kararı olan birisi engelli adına her şeyi alıp satabilir demek değildir.vasi sadece engellinin işlemlerini takip etmek demektir, mahkemeden izin alınacak araba alırken ve arabayı satarkende izin alınacak.