Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mert66 Avatarı

Gerçek Adı
    ömer
    Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    23:15
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    13 yıldır H sınıfı ehliyetim var yurtdışından araç getirdim ve halen kullanmaktayım.
    Geçen hafta kayseri devlet hastanesinde sağlık kuruluna girdim sürücü olamaz diye rapor verdiler ve bir suretinide emniyete yollamışlar.
    Baştan sona hakaretlerine maruz kaldığım yetmiyormuş gibi bunuda yapmaktan geri kalmadılar. Uykularım kaçtı depresyona girdim ,çünkü bu hakları ne güçlüklerle elde ettim ben bilirim.

Özel tertibat için müracat ediyorum kişisel müracat konu özel tertibat ama hastane farklı bir konuda rapor düzenliyor bu yasal mı? Ne yapmam gerekiyor çaresizim?

Yardımlarınızı bekliyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Hareket kısıtlılığınız nedir? Neden sürücü olamayacağınızı düşünmüş kuruldakiler?

Üye
    mert66 Avatarı

Gerçek Adı
    ömer
    Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    23:15
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sağ kol dirsek altı ampute.22 yıldır öğretmenlik yapıyorum devlete hizmet ettim.Ben böyle bişeyin olabileceğini 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi.Bimere sağlık bakanlığına yazdım şikayetimi.Bekliyorum ne olacaksa artık

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hey Allahım ya! Bu insanlar artık ceberrutluk kadr yüzsüzlüğü de ele almış durumdalar! Sağ kol dirsek altından apmute olan kişiye "sürücü olamazsın" demek de nasıl bir akılsızlığın karşılığıdır!!! Kayseri'de bu tür mağduriyetler o kadar artmaya başladı ki, orada birkaç kişi hırsla sakatları mağdur ediyor diye düşünmeden edemiyor insan!

O saçma karara karşı derhal il sağlık müdürlüğüne gidip itiraz edin. Hakkınızı yüzde yüz alırsınız:

http://www.engelliler.biz/forum/ozel...cin-rapor.html