Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Laz mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet DEMİR
    Son Giriş
    22.02-2014
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    Rize
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yeni rapor aldım raporumda şöyle yazıyor
    teşhis,f60 kişilik bozukları tanimlanamamiş,% 25f19.5 birden fazla ilaç ve diğer piskotık,bozukluk madde kullanımına bağlı piskotık bozukluk,
    bozukluk işlevselleğı,tedaviyle düzelmeyn, b18.1 kronik hapatıt b delta ajansiz kronık hpatıt b

ayrica kolumdan kendı kendıme ateş ederek kolumdan hasar oluşumu vs bunlar ne demek bana bu raporun verilişinin amacı nedir
    1 hafta oldu bu raporu alalı ,ayrıcada 2022 maaş bağladı,

şimdi ehliyetim c sınıfı ehliyetım iptal olur mu ve sağlamm ve araç kullanabılır durumdayım benım kullanmamda sikıntı çıkarmı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sürücü yönetmeliği'Ne göre "Psikotrop maddelere bağımlı olanlar veya bağımlı olmasa da düzenli olarak kullananlar sürücü belgesi alamaz".

Hastane rapor verirken heyette sürücü olamayacağınıza dair kanaat oluşursa, bu durumda "bu kişi sürücü olamaz, sürücü belgesi varsa iptal eilmelidir" diye Emniyet'e yazı yazar. Emniyet de sürücü belgenizi iptal eder.
    Ama her heyet bunu bu şekilde uygulamayabilir. Gözden kaçarsa, Emniyet'e bildirim yapılmaz ve sürücü belgenizi kullanmaya devam edersiniz.