Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    antidote07 Avatarı

Gerçek Adı
    HAKAN
    Son Giriş
    04.05-2017
    Saat
    13:42
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar ismin Hakan
    Kafama takılan konular hakkında bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var

Kendim 2003 yılında Hodgkin Lenfoma (lenf kanseri diye anılan ama aslında kan hastalığı )adı verilen bir rahatsızlık geçirdim. En son 2011 Temmuzda ilik nakli oldum tedavi gördüğüm süreç içerisinde özürlü Raporum 40-70 arasında iki kere değişikliğe uğradı. En son raporum % 40 ile çalıştığım işyeri Özürlü kadrosundan yararlandım lakin tedavim bitince 2012' de eski oranım % 40 yerine ilaç kullanmadığım için % 20 rapor verdiler. Bu raporu işyerim doğal olarak kullanamadı çünkü aranan şart % 40 ve üzeri imiş neyse
    Şimdi gitsem heyet kuruluna sanırım yine kontrollü takip olduğu için % 20 alırım diye düşünüyorum yada eski raporumu (2012 tarihli ) bulabilirsem kullanabilir miyim diye düşünüyorum !
    Acaba ;
    1- Kendi adıma özürlü raporundan faydalanarak araç alabilir miyim ve bu oran % 45 mi olur ?
    2- B ehliyetim var illaki H ehliyetimi almam gerekiyor ?
    3- % 90 üzerinde raporu olan eşimin anneannesi var Alzehemir hastası onun üzerine almak daha mı mantıklı olur ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1- Alamazsınız: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...bi-burada.html

2- Araç alımında avantajınız olamayacğaı için B'yi H'ye dönüştürmenize de gerek yok

3- Evet,% 90 ve üzeri raporu olan kiş iadına alınabilir. O halded aracı siz dahil herkes kullanabilir.