Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xcoll Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben hastaneye gidince doktor sağ elinimi kullanamıyorum diye raporamı yazacak özel tertibatlı araç kullanabılır diye...
    yoksa doktor sadece h sınıf ehliyet alabılır yazacak ben araba alınca ozel tertıbat taktırmammı gerekecek.

bu arada diyelım raporta ozel tertıbat ile h sınıfı ehlıyet alabılır yazdı bende gıdıp otomatık vıtes araba aldım ötv den faydalanırmıyım ..

Üye
    <MEHMET> Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    10.05-2014
    Saat
    08:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

xcoll;

Sen rapor için başvurduğun zaman sana dilekçe vericekler ne için alıyorsan yazacaksın fizik tedavi doktoruna muayeneye gittiğin zaman h sınıfı ehliyet alacağını ve ötv indirimli araç alıcağını belirteceksin, oda sağ elin olduğu için engelin özel donanım yazacak ama otomatik yazarsa belirt özel donanım yazsın yoska ötv muafiyeti olmaz.... Senin ötv indiriminden yararlanman için özel donanım araç kullanır ibaresi yazması şart.

Üye
    xcoll Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

özel donanımlı araç kullanabilir ibaresını yazdırırsam.

ötv indiriminden yararlanıp otomatık vites arac alırsam illa bir özel donanımmı eklemem gerekecek.

yoksa otomatık vites aracı kullanabılırmıyım yanı özel donanım yazmış ama ben otomatık vıtes ozel donanımsız halıyle kullanıyorum dıye ceza felan olmaz degılmı.

Üye
    <MEHMET> Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    10.05-2014
    Saat
    08:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    otomatik vites alamazsın sadece ... Raporda neyse o otomatik vitesde olsa özel donanım taktırman şart...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12