Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cahit gönen Avatarı

Son Giriş
    31.07-2017
    Saat
    18:20
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben muskuler distrofi(becker) hastasıyım 2007 yılında kmaraş devlet hastanesinden ehliyet için rapor aldım.b ehliyetim vardı.h ye çevirdim.raporu emniyete verdim.değişim yaptılar.araç içinde eskişehir tepebaşı devlet hastanesinden özel donanımlı otomatik elden gaz ve fren tertibatlı rapor verdiler.ama ben tertibatsız otomatik vitesi daha rahat kullanıyorum.2007 de yurtdışından araç aldım.2013 yılında ise aynı raporla yurtiçinden araç aldım.sorun çıkmadı.inanın nöroloji doktorlarının çoğundan daha çok bilgiliyiz kas hastalıklarında askeri hastanede nörolji doktoru bana kas erirmiymiş dedi fırçaladı.ben analamam dedi ankara gataya gönderdi. gatadaki uzman doktor yürüyüşümden anladı.hastalığımı anlatmak istediğim uzman nörolji uzmanının olduğu hastaneye gidip rapor alman.onlar ne durumda olduğumuzu biliyor.ne kadar çok araca ihtiyacımız olduğunu anlıyor.hastalık çok ağır durumda değil ise rapor veriyorlar.

Üye
    kocyigit Avatarı

Gerçek Adı
    Xxxxxxx
    Son Giriş
    11.11-2017
    Saat
    20:37
    Yaşadığı Yer
    Xxxyyy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Arkadaşlar, Bu; benim de bir zamanlar çok problem yaşadığım bir konu. O yüzden cevap yazmak istedim.- Ben de ehliyet ve özel tertibatlı otomobil raporumu Hacettepe'den almıştım. Devlet hastanesindeki Uzman Dr.lar kas hastalığının tam tipi ve semptomlarından fazla anlamadıkları için ve Trafik Yönetmeliğinde "kas hastalarına ehliyet verilemez, sadece uzman doktorun uygun gördüğü durumlarda yılda 1 kez kontrol edilmek şartıyla verilebilir" yazdığı için ve bizim garantici doktorlarımız da gelecekte başlarına iş açılacağı (!) için buna yanaşmıyorlar. Ehliyet almak isteyen arkadaşların yapacağı en doğru hareket bana göre, biyopsiyi yapan - tanıyı koyan doktoruyla görüşüp; onun çalıştığı hastaneden rapor almak olacaktır. Yine de isteyen arkadaşlar bana özelden ulaşabilirler

Üye
    mayıntarlası Avatarı

Gerçek Adı
    ...
    Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    Niğde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar, ilk yapacağınız raporu alacağınız kurumu doğru seçmek. Bulunduğunuz şehirde hakem hastanesi olanlar, oraları tercih edin. Küçük şehirlerdeki devlet hastanelerindeki doktorlar çok fazla kas hastasıyla karşılaşmadığı için bu konuda cesur davranamıyorlar. Hastayı görür görmez zaten o kalın kitap hemen bir açılıyor. Doğrudan yönetmeliğe bağlı olarak karar veriliyor. Bu da bizler için çoğunlukla olumsuz sonuçlanıyor açıkçası. Bende böyle oldu en azından, hem de 3 kez falan. Ya da çok abartılı hareketler yaptırmaya çalışıyorlar, insanı yıldırmak istercesine... Gerçekten buna ihtiyacın oluğunu söylemek falan boş. Nöroloji, ortopedi ve fizik tedavi doktorunun yaptırmaya çalıştığı hareketleri en iyi şekilde yapmaya çalışın. İnşallah ehliyet almak isteyen herkes çok fazla yıpranmadan alır. Gerçekten büyük özgürlük...

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    10.08-2017
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

burdan edindim tecrübelerle tuzla devlet hastanesine gidiyorum bu çarşamba 2009 da aldım 72 lik raporumu götüreceğim sade doğrumu dur ve bu hastanede deneğimi olan var mı ? ve hangi doktorlara görüneceğim

Üye
    yagmurunisan Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:57
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar acaba Ankara Numune Nörolojide kas hastalarıklarıyla yakından ilgili doktor tavsiyesi olan var mı?? Bu doğrultuda kensisinden randevu alıp görüşmek isterim.

Üye
    yagmurunisan Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:57
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

kas hastası olup numuneye gitmiş kime yok mu???

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    10.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

kas hastasiyim bugun ehliyet almaya gittim ?

Burda herkez noroloji zor zor dedi bende fizikte hic ustelemedim 72 lik raporumu 88 yapti noroloji doktoru ben okeyim sen diyerlerine bak dedi fizik arza cikarcak gibi sen nasil araba kullancak dyo dedim tertibatli o nasil birsey dyo norolojide dediki sen heyet gunu herseyini goster dedim araba kullanirken video cekim evt dedi cek goster o gun bu haftaya persembe heyet var bugunler de video cekecem ins alirim dua edin bol bol

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Dualarımız seninle inşallah alırsın ehliyetini

Üye
    sputnik Avatarı

Gerçek Adı
    yoldaş
    Son Giriş
    07.08-2017
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

zakzom;

nörolojiden geçersen tamamdır bak video çekme olayıda ilginç işe yarar doktorun adı ne

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    10.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Vallah adlarini bilmiyorum ama kan aldilar flim cektirdiler yapmadiklari kalmadi hepsi okeyledi bir fizikciden korkuyorum norolojide dediki sen heyet gunu heyeti etkilemeye bak dedim hocam ozaman video cekim he oyle yap dedi ben onlarin yninda biraz kollarimla birseylerde yaparim cok dua ihdiyacim var ben alirsam herkez bu hastaneye kossun bence

nörolojiden geçersen tamamdır bak video çekme olayıda ilginç işe yarar doktorun adı ne

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Ne kadar çok kişi deneyimini paylaşırsa o kadar iyi olur.

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    10.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

şimdi hastane geldim video çekmiştim araba sürerken hiç bir sorun yoktu heyet gittik sıra bekliyorduk beni sokmadılar sizi görmüşler dedi bekleyin sonucu vercem dedi video gösteremedim yani heposi kullanır demiş sade fizikci sorun çıkarmış birde siz bakın fotoraf atim

http://i.hizliresim.com/b8BlGj.jpg

http://i.hizliresim.com/NVZ51L.jpg

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Hadi hayırlısı olsun.

Üye
    zakzom Avatarı

Son Giriş
    10.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

1 doktorun yüzünden bütün hepsinin okeyi gidiyor cok saçma hepsi tamam demiş fizikci yüzünden itiraz edip başka hastaneye gidicem bu tuzla devlete giden bir allahın kulu alamiyor burdaki doktorlar arzalı

Üye
    belirlenemeyen Avatarı

Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    15:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Öncelikle tekrardan merhabalar. Konu başlığının sahibi olarak sormak istediğim ek bir soru daha var.

H sınıfı ehliyet ile can-am spyder almak istiyorum. Doktorların daha olumlu bakıcağı yönündeyim. Can-am motorsiklet türününe girdiğinden dolayı A2 ehliyet istenmektedir.
    Bu durumda başvurumu neye göre yapmalıyım.

Ayrıca kayıt olduğum ehliyet kursuna sınava 3 tekerlekli motorla girebilmem için ne beyan etmeliyim.

Bir de can-am spyder motorsiklet katagorisine girdiğinden dolayı ötv indirimi bu durumda geçerli olacak mıdır. ÖTV indirimi 100'de kaç olucaktır.

Bu konuda bilgi edinmek istiyorum. Teşekkürler
    Konu belirlenemeyen tarafından değiştirilmiştir (06.09-2014 Saat 23:01 ). Gerekçe: ek soru

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon