Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emrah1986 Avatarı

Gerçek Adı
    emrah
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    17:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mbaran Mesajı Gör
    Bağlı olduğunuz vergi dairesine sağlık raporunuzun noterden tasdikli fotokopisi, ruhsat fotokopisi, kimlik fotokopisi ve ordan alacağın Mtv muafiyet formu ile müracaat edeceksiniz. Borcunuz silinir.
    Malesef öyle olmuyor.Bağlı olduğunuz vergi dairesi ümraniyeye gönderiyor.Eğer oraya çektikleri faks kaybolmazsa müdüre hanımın onayına sunuluyor.Müdüre hanımın da canı sıkılmazsa onaydan geçiyor.Ve bu işlemlerin tıkırında olup olmadığını bilemiyorsunuz.İki tane türkçeyi zor konuşan tip koymuşlar üzerinde bayiinin kaşesi ve ıslak imzası olmasına rağmen aslı gibidir yazısı istiyorlardı en son.İşte ondan sonra ne olduysa oldu.Kendimi kaybetmişim...

Üye
    istikbal Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    22.09-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    43

Valla hiç uğraşmayacaktın güzel abicim. Arayacaktın telefonla senin alım satım işlerini yapan bayindeki herifi çat diye halledecekti. Ben hem kardeşimin aracını hemde kendi aracımı aynı yöntemle düzelttirdim farklı bayilere.

Üye
    emrah1986 Avatarı

Gerçek Adı
    emrah
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    17:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    2

Doğru diyorsunuz fakat benim bayii biraz acemiydi sanırım bu tip işlemlerde.Bütün işlemleri ben takip etmek zorunda kaldım.Çok satılmayan marka araç alınca böyle oluyor demek ki.

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Raporla alınan araçlarda engellilik yüzdeliğinin önemi yoktur.Önemli olan raporda özel tertibatlı araç veya otomatik vitesli araç kullanması uygundur ibaresinin raporda yazılı olmasıdır.Aracınızın işlemlerini yapan vergi dairesinde ötv de ödemediğiniz için dosyanız ve raporlarınız bulunmaktadır.İlgili vergi dairesine başvurup dosyanıza bakmanızı sağlayabilir ve mtv den muaf olmanız için gerekli işlemleri başlatmalarını isteyebilirsiniz.

Üye
    mbaran Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    25.11-2017
    Saat
    17:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    emrah1986, benim de öyleydi yazdığım gibi yaptım benim silindi. Aynısı size burda yazdım.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12