Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmet_ozk Avatarı

Son Giriş
    14.03-2014
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamün aleyküm arkadaşlar ben mardinnden 10 yaşında bi engelli çocuğum var onun adına 2 yıl önce araba aldım ben bu araba ile ırak'a gitmek istiyorum. gümrükte bu araba senin adına değil diye sorun çıkarırlarmı veya ne gibi işlem yapıp gümrükten geçebilirim
    teşekkür ederim

Üye
    ahmet_ozk Avatarı

Son Giriş
    14.03-2014
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi ben küçük çocuğumun adına kuzey ırak'a gitmek istedim ve yola çıktım tabiki çıkmadan önce habur sınır gümrük kapısını taksi geçiş'i aradım bana dedilerki sadece çocuğun kimliğini ve raporunu bulundur ne olur ne olmaz tamam dedim ve habur dan giriş yaptım ilk önce türkiye sınır kapısından geçtim problem olmadı sonra ırak tarafına gittim bana dedilerki ruhsatta ismin geçmediğinden dolayı geçemezsin vekaletnameyi getir dediler. kalktım geri döndüm türkiyeye silopi noterine gittim bana dedlerki sen babasısın olmaz otomatik olarak onun vekilisin dediler bende kalktım adliye sarayına gittim derdimi bir avukata anlattım bana dediki vasi kararı olması lazım eeee kaç günde alırım dedim dedi en az 4 ay tmm dedim ve bu şekilde kapıda giriş yapamadım kalktım özel araba ile tek başıma geçiş yaptım TEŞEKKÜRLER

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bilgilendirme için teşekkürler.

Bence memurların işgüzarlığı...