Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kemal 55 Avatarı

Son Giriş
    13.02-2014
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar
    % 96 lık bi özür raporum var vu bununla ilgili olarak her zamanki gibi hiçbir yerden yardım bulamıyorum burada indirimli dahi olsa arçalar yurt dışınla kıyaslandığında çok pahalı ve bende yurt dışından bi araba getirtmek niyetindeyim fakat bnm fiziksel özliklerim aracı kulanmaya musait değil oğlumun bni normal
    bir binek aracıyla bna deyim yerindeyse şöförlük yaptıracağım ama prosüdürleri bilmiyorum bna bu konu hakkında yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşkkürler diliyorum saygılar

Üye
    <MEHMET> Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    10.05-2014
    Saat
    08:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Oğlunuzun kullanabilmesi için yurt dışından araç getirtmeniz mümkün değil

Üye
    kemal 55 Avatarı

Son Giriş
    13.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle ivedilikle cevap yazdığın için teşekür ederim ben bu söylediklerinin yarısını bile yapamam bana msjında dediğin gibi bir iş takipçisi lazım o kadar araştırmama rağmen hiç kimseyi bulamadım senin bna tavsiye edebileceğin bir iş takipçisi varsa bna telefonunu yolarsan çok sevinirim saygılar

iş takipçileri yani bi nevi trfik müşavirleri ama bu işleri çok iyi bilen bi arkadaş olması lazım bilen varsa bana lütfen telefonunu yolayabilirmi ?

Üye
    kemal 55 Avatarı

Son Giriş
    13.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ve yurt dışından araba getirtmek istiyorum bununla alakalı olrak bazı internet sitelerinde özelikle arabam .com da bu işi yapan bazı galericiler var bütün işlemleri bnm adıma haledebileceğini söylüyor bnde açıkçası oh ne iyiymiş derken daha sonra muhasebici arkadaşıma danıştım oda gümrükçü arkadaşına kesinlikle yurt dışından 2 el araba getirtemeyeceğini onların hepsinin dolandırıcı olabileceğini söyledi bnde bunun üzerine nasıl bu işlemleri yapacağını galeriyi tekrar arayıp sordum oda bna 2 mizin arasında noter tasdikli bir sözleşme yapacağını ve eline verdiğim para karşılığında senet vereceğini aracıda 1 hafta içinde teslim edeceğini söyledi bn kesinlikle iice emin olmadan zaten para falan vermemde yanlız yinede taklaya gelmeyelim pirince giderken eldeki bulgurdan olmayayım fikir sahibi olan her türlü görüşü itinayla okuycağımı bildirirm şimdiden ilginize teşekürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yurt dışından binek araç GETİRTEMEZSİNİZ. Daha doğrusu, sizin araca binip inmeniz için özel donanıma ihtiyaç duymanız ve araçta da bu yönde bir özel donanım olması lazım. Bunun için Ankara Naklihane'den ithalat izni alabilmelisiniz...