Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 33 mesajın 31-33 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    boraksus Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    12.10-2014
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet,
    Raporumda "H sınıfı sürücü olur, özel donanımlı, otomatik vitesli otomobil kullanır" ifadesi var.
    Eğer alınan araç otomatik vitesli ise aracı başkaları da kullanıyor. Herhangi bir kısıt yok diye biliyorum.
    Kısıt varsa emniyet te araç ruhsatı alırken ruhsata sadece araç sahibi kullanır gibi ifade ekleniyor.
    Otomatik vitesli araçlarda bu şekildeki bir ifade bulunmuyor.

Ama aparatlı araç alırsanız kısıtlama ifadesi olacaktır. Yani ancak
    H sınıf ehliyeti olanlar aparatlı araç kullanabilenler o aracı kullanabilecektir.

Üye
    bayseyyah Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    19:39
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üstadim
    K.çekmece emniyet mudurlugundede bana tersini söylediler bu tam bir kesmekeşe döndü gönul rahatlıgı ile danisabilecegimiz dogru bir bilgi alabilecegimiz bir yer varmı ?

Üye
    SiyahPelerinliAdam Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    06:56
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benim ehliyetimde H sınıfı ve ibare olarak hiçbir şey yazmıyor,sağ ayağımdan engelliyim... Ancak hastaneden özel donanımlı araç kullanır raporu veriliyor, esasen hiç kimse benim aracı nasıl daha rahat kullandığımı sorgulamıyor bende 13 yıldır daha rahat ettiğim için illegal de olsa tertibatsız araçlar kullanıyorum... Özellikle yasalar ve mevzuat düzenlemesi konusunda işini iyi yapmadığı için beni bunca yıldır illegal araç kullanmak zorunda bırakan tüm sorumlulara hakkımı helal etmiyorum...

Hep söyledim yine söylüyorum... Kimse benim nasıl daha rahat araç kullanabileceğimi sormuyor, yapılan bütün şey benim nasıl araç kullanabileceğimi bana dayatmaktan ibaret... Askeri mantık gibi adeta... Güçleri yetse kolları olmayanın ayaklarıyla harika resimler yapmasını bile yasaklayacaklar...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Başlığın Etiketleri