Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mess_lowe Avatarı

Son Giriş
    21.01-2014
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    giresun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Oglumun zihnsel engelli raporu var yuzdesi yuzde 94 ve engel durumu omur boyu surekli olarak belirtiliyor.Bundan 3 yil once raporuyla brlikte bir arac aldik.fakat cocuk aldigi egtimlerle birlikte buyuk degisiklikler gosterdi suan yeni bir rapor cikartsak raporda engel durumu yuzdesi duserse daha sonra almis oldugumuz araci degistirmek veya yeni bir arac almak istesek ayni firsatlarlardan yararlanabilrmiiyiz

Üye
    murat2854 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    22.03-2014
    Saat
    17:55
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yüzde doksanın altına düşerse yararlanamasın diye biliyorum bana sorarsan raporu hiç karıştırma derim bu arada bende engelli kızım adına araç almayı düşünüyorum biraz bilgi verir misin araç alındığında eğer engelli maaşı alıyorsan engelli maaşı kesiliyormu acaba üç ayda bir alınan engelli maaşından söz ediyorum

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:14
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    183
    Verilen Beğeniler
    82

Rapor sürekli olduğu sürece sorun olmaz, çünkü rapor tarihleri önemli değil % 90 üzeri oranla araç alırken. Yeniden araç alırkende elinizdeki %90 üzeri raporu yine kullanabilirsiniz...
    http://www.engelliler.biz/forum/ozel...-sartlari.html 3/e

Maaşların garantisini kimse veremez, 2022 için rayiç bedelleri ekleniyor, Evde Bakım için kurumun/heyetin insiyatifinde...

Üye
    mess_lowe Avatarı

Son Giriş
    21.01-2014
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    giresun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    engelli maaşıyla ile ilgilİ bir bilgim yok fakat evde bakım maaşı kesilmiyor. Kızınızın raporu yüzde doksan ve üzeri olursa alabilirsiniz. Raporunuzla birlikte araba bayiilerine gittğinizde 1600 cc altı hangi araç olursa olsun alabilirsiniz.