Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hellowen Avatarı

Gerçek Adı
    Ali ÖZDEMİR
    Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    19:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2 ay önce ehliyetsiz motosiklet kullanmaktan bana da aynı miktarda ceza yazıldı henüz ödemedim şu an 1900 tl ye kadar yükselmiştir.

Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    01.06-2017
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben 2010'da tazminat almıştım ve sonra o parayı 10.000 TL'ye tamamladım, yıllardır hayalini kurduğum araba sevdasına ulaşmak istemiştim hatta şahin. kartal ve broadway araçlarını defalarca sürdüm ama bana ehliyet lazımdı o ehliyette H sınıfı ehliyetti. Ve 2011'de hemen Ankara hastanesine gittim ve çok heyecanlıydım koşuyordum, yürüyordum ve çok rahat hareketler yapabiliyorum gel gör ki rapora "SÜRÜCÜ OLAMAZ" yazısını gördüm bir süre afalladım ve gerçektende çok üzülmüştüm ama pes etmemiştim hemen İl Sağlık Müdürlüğüne giderek rapora itiraz ettim ve onlarda Atatürk hastanesine gönderdiler gittim muayenemi oldum ve raporuma tekrar baktım "SÜRÜCÜ OLAMAZ" yazısını tekrar gördüm zaten bütün hayallerim yıkılmıştı birkaç sene toparlanamadım etrafımdaki insanlar aileleriyle sevdikleriyle arabalarıyla pikniğe giderler, köye, gezmeye, tatillere, düğünlere ve hastanelere giderken bende eşimle çocuklarımla koskoca yaz mevsimini genelde evde geçiriyorum...

Arkadaşlar benimde yaşama özgürlüğüm yok mu, evdekileri sevindirmeye hakkım yok mu, zaten biz engelliler hayatı engellerle yaşıyoruz öyleyse bu kahrolası bürokrasi vu buna sebep olan devlet neden bu dünyayı bize zindan ederler...

Üye
    inca Avatarı

Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@tsunami_

Mesela ben b sınıfı için kursa kaydoldum.kazandım.ama bana b değil h verdiler.bence sadece millette değil devlettede hata aramak lazım.direkdiyon sınavından geçtim ama b vermediler o halde niye geçtim.sürmesini beceremiyorsam niyr sınavdan geçtim

Ben b normal kullanabiliyor olduğum halde yazılı ve uygulamalı sınavı geçtiğim halde sertifikamı iptal edip h ververdiler.yani zorla verdiler.sayelerinde arabamı sattım ve sayelerinde arabayla hiçbir iş yapamıyorum ticari

Üye
    halim_066 Avatarı

Gerçek Adı
    haLim
    Son Giriş
    08.01-2017
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Banada sürücü olamaz raporu verdiler h ehliyetimle normal otomatik vitesli araç kullaniyorum hakkımin yendigini düşünüyorum sürmeye de devam edeceğim trafik durdursa ne yapacak ehliyetim yok derim basarlar ehliyet cezasıni bende öderim doktorun önünde bir kağıt sürücü olamazsın diyor ezbere itiraz etsen kimi kime itiraz ediyonki bende inatla aracımi sürmeye devam ediyorum

Üye
    kozanteoman Avatarı

Son Giriş
    14.06-2017
    Saat
    13:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu olay benimde başıma geldi. 600 tl bana. 600 tl araç sahibine yani kardeşime geldi. ikisinide ben ödedim.

malesef son zamlardan sonra arkadaşın yediği rakamlara geldi 1500 tl düz diyelim. sahtekar üç kağıtçı bizmiyiz yoksa bu devlet mi? ben protez ayağımla otomotik araç kullanıyorum ve bu salak devletin salak kanunları buna izin vermiyor. ben şimdi ihtiyacım olduğunda arkadaşımın yada kardeşimin arabasını alıp hastaneye gidemicekmiyim? yada kardeşimin aracı kapıda durcak ayrıyeten kapıya kendime bir araba daha mı alacağız? nerde o bolluk. ülkemiz çok zengin bir ülkemidir? bu engellilere yani bizlere yapılan haksızlıktır kesinlikle. ben bu şekilde araç kullanmaya devam ediyorum yakalasınlarda beni ceza kessinler. ben suç işliyorum ve bundan da hiç gocunmuyorum . devletin bu kanunlarını hiç takmıyorum çünkü bu devlet fetöcülerle hayinlerle dolu bir devlet. arınmadıkça helal haramı ayırt etmeyi öğrenmedikçe gerçek adaleti getirmedikçede takmayacağım.

helal olsun sana cesaretine hayran kaldım.
    @halim_066

acaba iq seviyeniz kaç merak ettim. ne düşünerek söylediniz bunu? bizim gibiler derken siz kendinizi hangi kefeye koydunuz acaba. burada engellilere yapılmış bir haksızlıktan bahsediyoruz. biz bu durumda dışlanıyoruz.
    @ersin_67

Üye
    halim_066 Avatarı

Gerçek Adı
    haLim
    Son Giriş
    08.01-2017
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Bilip bilmeden ahkam kesmeyin akıllı olun haddinizi bilin burada yine mağdur olan benim ve benim gibi hakkı yenen engelli kardeşlerim mağdur 5.5 yıldır engelli otomobil kullanıyordum aracımi sattım tekrar rapora girdim sürücü olamaz çıktı %20 hafif beceri kaybı ne ya komik gerçekten %40 %50 olsa anlayacagim ama sizler burada ağzı var konuşuyor misali seviyeli olun karşınızda çocuk yok !

Kozanteoman kardes torpilin varsa merak etme bu ülkede hersey yoluna giriyor torpilin yoksa bizim gibiler hakkı yenenler mağdur oluyor

Üye
    KÜREKÇİ Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    34

@Hellowen

Fazla büyümeden çıkan aftan yararlanmakta fayda var.

Üye
    evrenq Avatarı

Gerçek Adı
    kenan evren
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    12:05
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@gringo

yanlış anlama ama, zor durumda oldugun da kullanmana lafımız yok! ama yanında adam var!? bırak o kullansın! 1400 Tl benim veya onun canından daha degerli degil. araç kullanmak refleks ve dikkat işidir.

Üye
    tarsuslu69 Avatarı

Son Giriş
    25.05-2017
    Saat
    22:19
    Yaşadığı Yer
    tarsus
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar tertibatlı aracı yetersiz ehliyetli veya ehliyetsiz birine kullandırırsanız kulanan ve kullandırana kişi başı 1750 tl ceza uygulanıyor. bu konuda da dikkatli olamanızı öneriyorum..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12