Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    s.sucu Avatarı

Son Giriş
    30.12-2013
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba, herkese iyi günler dilerim. siteye bugün üye oldum ve biraz bilgisayar fakiri olduğum için yanlış bir şey yaparsam kusura bakmayın.

benim 2005 yılında E oran ile kimlik kartı aldığım bir raporum mevcut iken 2013 yılı mayıs ayında R oranlı görme, işitme, kronik özür gurubunda ve kullanım amacında ,(istihdam EVET)- (sosyal yardım EVET)- (Araç alımında vergi muafiyeti EVET) - (otomatik vitesli araçları kullanır, özürlü aracı kullanır, H sınıfı sürücü belgesi alır EVET) ifadeli bir rapor aldım.

bu rapora istinaden 1.6 otomatik vites bir araba alabilir miyim?
    b sınıfı ehliyetim var, bunu değiştiricem fakat araba alamaz isem b sınıfı ehliyetimden de olmak istemiyorum. birde bu raporda sürekli ifadesi kullanılmış, aracı almam ile ilgili bir zaman kısıtlaması var mıdır?

engin bilgi ve tecrübelerinizle beni de aydınlatırsanız çok sevinirim. Sevgi ve saygılarımla Serhat.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:19
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    187
    Verilen Beğeniler
    82

Sadece sol ayağınızdan engeliniz varsa alabilirsiniz, ki tanı kısmında böyle bir rahatsızlığınızın olmadığını anlıyoruz. Hatta hiçbir ortopedik engeliniz yok öyle değil mi?

Rapor oranlarınızıda tekrar % ile rakam arasında bir boşluk bırakarak tekrar yazar mısınız?

Üye
    s.sucu Avatarı

Son Giriş
    30.12-2013
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Son raporum % 52 olarak çıktı. Aslında rahatsızlıklarımdan dolayı sol bacağımda boşalma oluyor ve debriyaj kullanmakta zorluk çekiyorum. Doktora bunu ilettim bu şekilde rapor verdiler, bilemiyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:19
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    187
    Verilen Beğeniler
    82

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Raporunuzda sol bacakla ilgili bir ibare varsa alırsınız, yoksa bunu belirten yeni bir rapor alırsanız yani 'sol bacağında xx vardır. otomatik vitesli araç kullanır, h sınıfı ehliyet alır' şeklinde olursa raporda alırsınız...