Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yumak1979 Avatarı

Gerçek Adı
    Alper
    Son Giriş
    16.12-2014
    Saat
    15:22
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum.Aranıza yeni katıldım ben özel tertibatlı araç almak indiriminden yararlanmak istedim Fakat başıma gelenleri şöyle kısaca anlatayım Benim özrüm çocuk felci sağ tarafımda ve epilepsi 12 yıldır nöbetim yok çok şükür h sınıfı ehliyeti ve özel tertibarlı araç alamak için devlet hastanesine başvurdum onlarda bana hiç bir sınıf ehliyet alamaz raporu verdiler bu rapora istinaden B sınıfı ehliyetime trafik tarafından el konuldu benim ögrenmek istediğim bana verilen rapor sistemde ne kadar geçerlilik süresi var yani kaç ay sonra ben herşeyi sıfırdan başlarsam o rapor karşıma çıkmaz bunu ögrenmek istiyorum şimdiden ilğinize teşekkür ederim saygılarımla

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

O rapor Emniyet'te her daim duracak... Siz bunun aksi bir rapor alıp Emniyet'e sunmadığınız sürece varolan rapora istinaden sürücü belgesinin iptali hükmü uygulanmaya devam eder.

Üye
    yumak1979 Avatarı

Gerçek Adı
    Alper
    Son Giriş
    16.12-2014
    Saat
    15:22
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba önce cevabınız için teşekkür ederim.Fakat trafik beni hakem hastaneye göndermek için il sağlık müd. sevk etti
    orasıda hakem hastaneye gönderdi hakem hastaneninde verdiği rapor aynı kararla çıktı hiç bir sınıf ehliyet alamaz ben ne yapmam gereekiyor bi çözüm yok mu ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sürücü yönetmeliği'ne göre sonuç değişmeyecekse, uğraşmayın derim. Ama 12 yıldır nöbet geçirmemiş birisine sürücü belgesi verecek bir doktor bulamamak da bu ülkenin ayıbı! İnsan evladı bir doktor/heyet bulmak lazım... Bir 6 ay sonra yeniden deneyin derim.