Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ergün Avatarı

Gerçek Adı
    ergün
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    didim
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bayideki satıcı arkadaşımız beni aradı ve ötv indirimi ile araç almak için artık ehliyetteki h sınıfı ibaresi yeterli olmadığını belirtti.ayrıca -özel tertibatlı araç kullanabilir-ifadeside belirtili olmalıymış.(TSE kabul etmiyormuş)
    bunun için bağlı olduğun trafik müdürlüğüne ,raporun ile gidip bu ibareyi ekletmek gerekirmiş..yakın zamanda bununla ilgili işlem yapan arkadaşlar paylaşırmısınız..

Üye
    SU35 Avatarı

Son Giriş
    03.10-2017
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    4

artık değil ben bildim bileli öyleli.

yani raporunda ÖTV den faydalanabileceğinin yazması gerekiyor. Özel tertibatında ne olduğunun belirtilmesi gerekiyor.Diye biliyorum ben. Elinizdeki sadece ehliyet işaretli raporla ötv den faydalanamıyorsunuz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sürücü belgesinde zaten "özel donanım" ibaresi olması çok dah iyidir. Böylece olası çevirmede sorun yaşanmaz... Yani, madem TSE terslik çıkartıyor, o vesileyle sürücü belgesine ibare ekletmek iyi olur diye düşünüyorum