Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 41 mesajın 31-41 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    286
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben aracın ötvsini ödediğim halde benden başkası kullanamıyor.mtv yi de ödesem başkasının kullanması yasak.zaten bir demir parçası taktırcaz diye 1000tl ye yakın para gidiyor.tertibatçılardan kazığı böyle yiyoz.mtv yi de alsın nolacak bu parayı vermişim zaten tertibata.birde 3-5 yılda bir araba değiştirdiğini düşün.hep zarardasın.siz hala devleti dolandırıyolarda bilmem nede hım hım da dım dım da uzatın durun.devlet bana hem vergiyi ödetip hemde mağdur ediyor.siz bu kafalarla giderseniz biz bir arpa boyu yol alamayız

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Haklısın arkadaşım aslında olayı birde başka yönlü değerlendirmek gerekiyor, otomatik araç alınca normal manuelden zaten fiyat olarakta yükseliyor, tertibat, maliye rapor gibi zımbırtılarla uğraşıp çektiğin stres yorgunluk cabası tertibatı taktırınca sıfır aracı birde muayeneye sokuyosun v.s v.s bu konularla ilgili sıkıntılar nasıl giderilir ki uzaktan davulun sesi hoş geliyor oooo ötv mtv ödemiyosun aması bir sürü işlem.

Üye
    ersansayir Avatarı

Gerçek Adı
    ersan şayır
    Son Giriş
    28.01-2015
    Saat
    05:14
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bimere bu konu hakında öneri yazısı yazdım. konu bir çok birim tarafından yazışmalar ile takip ediliyor. sonuç ne çıkar bilmiyorum ama bu konunun resmiyet kazanması açısından bence bimere mail yağmuru yağdırmamız daha etkin bir sonuç almamıza yardımcı olur diye düşünüyorum. aile ve sosyal politikalar bakanlığına sahsen bir başvuru yaptım. engelli hizmetleri daire başkanı ile bire bir görüşme imkanı buldum. söylediği şey sizler ne kadar baş vuru yaparsanız bu konu o kadar değerlendirmeye alınır ve nihayetinde bir sonuç elde edebilirsiniz. bence facebook ta oyun sitelerinde geçirilen zamandan biraz feragat edip konu hakkında bimer e bir satır da olsa yazı yazmak iyi olur. hepinize iyi ve engelsiz günler

Üye
    SiyahPelerinliAdam Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    05:04
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    6

Ersan;

Bimer e olan başvurundan herhangi bir sonuç çıktı mı? Herhangi bir yeni açıklama geldi mi?

Selamlar...

Üye
    saim turhan Avatarı

Gerçek Adı
    saim
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    09:41
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

samimi söylüyom künye ismin hoş olmuş,siyhpelrnliadam sonuna kadar haklısın,aracı sürüp süremediğinizi sürücü kursları değerlendirmeli,tertibat gerekip gerekmdiğni doktorlar değil,sonuçta ben ehliyeti alırken direksiyon sınavında otamatik kullandım,yanımdaki memur onay verdi,gelgelelim ehliyet özel tertibatlı oldu,yahu doktor otur yanıma süremezsem özel tertibat ver,

Üye

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    6

İşte tamda bu noktada yasalarda çok ciddi sıkıntılı bir durum var, hangi aracı ne kadar güvenli ve rahat sürebildiğimizi bizden başka; ne umursayan var, ne önemseyen, ne de gerçekten anlayabilen... Adeta ayak parmaklarıyla resim çizene hayret edildiği kadar fazla anlaşılamıyoruz, bütün yasa vergi indirimindeki denetim üzerinden hayat kısıtlamaktan ibaret...

Üye
    YiRiZMa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

işitme engelliyim. ehliyetime tertibatlı araç kullanabilir yazmak istiyorlar. pardon da bu neyin tertibatı orayı merak ettim.düz vites araç kullanamazmışım. allah allah hayret ettim neden düz vites kullanamazmışım. ille de otomatik kullanacaksın diye tutturdular. anlamadım ben bu işi. halbuki benim sadece duyma problemim var !!

Üye
    saim turhan Avatarı

Gerçek Adı
    saim
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    09:41
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim anladğımda raporlarıda düşürüyorlar indirimli arç almasınlar,vallahi bu işn içnde kısançlık istememezlik var,yahu arkadaş 12 milyon engelli var,sıfır araç alabilcek belki 10 bin kişi çıkmaz neyin hesabını yapıyorlar bunlar,ikinci el aracıda bı kenara bırakın bir çok engelli kardeşimiz biraz kaba olacak aç karnımızı zor doyuruyoruz,3 5 kişi indirimli almasın diye uğraşıyorlar,her alanda sıkıntı var yani,

YiRiZMa;

yuuuh diyeceğim artık,ne saçma,bencede engelinize göre tertibata hiç gerk yok,yahu kardeşim doktorculuk oynamayın,otur sürücünün yanına neyi sürebiliyorsa onu ver,doktora gidersin doktor sorar neren ağrıyor,şuram kalkma zahmetinde bulnda bi muayene et,yok olmaz,yaz kızım ağrı kesici hadi güle güle,aradn 1ve 2 yıl geçer doktara gidersin çok geç kaldın kansersin lan geçen yıl sen muayene etmedin ya,böyle vurdum duymazlar olursa çok çkeriz her alan içn söylyom,sadece doktorlara değil sözüm,önem vern doktorlrımızda çok onlrın ellernden öpüyrm,

Üye
    ersansayir Avatarı

Gerçek Adı
    ersan şayır
    Son Giriş
    28.01-2015
    Saat
    05:14
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bimer başvurusu bir çok bakanlık tarafından değerlendirildi. Bunlar aile ve sosyal politikalar bakanlığı, maliye bakanlığı,iç işleri bakanlığı ve başvakanlık. Önceleri gelirler dairesinden tapor bekleniyordu. Bir süre sonra başlıkların hepsi kaldırıldı. Sonuç kocaman bir sıfır.

Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

SiyahPelerinliAdam
    Ne diyor ve istiyor isen Yanındayım. Adam gibi adam siyah pelerinli adam.
    Saygılar arkadaş var ol.
    Bu adam ne istiyor ise bizim için istiyor.

Üye

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2015 yılı için Malul ve engellilere yönelik ÖTV istisnaların şartları yeniden gözden geçirildi ve önümüzdeki hafta başbakanlığa gönderilecek yeni düzenlemeler var, umarım bu başlıktaki probleme neden olan hususlar düzeltilmiştir...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123