Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mmmustafa Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    13:08
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar söylediğim gibi % 75 oranında bi sıkıntım var çalıştığım yere 2 veya 3 vasıta ile ulşbiliyorum bu da çok sıkıntı oluyor h sıfı ehliyetalmak için neler yapmalıyım bir de bu oranla ötvsiz araç alabilirmiyim eğer alamazsam kendim otomatik vites araba almayı düşünüyorum bunun sıkıntılı yönleri olur mu (sıkıntım sol ayağımda bir de sağ kolumda kolumdaki sıkıntı ince işlerde örneğin yazı yazamıyorum ama bir şey kaldırabiliyorum) oluyorsa gerçekten bu benim işime çok yarıycak sağolsun devletimiz öncesinde çokca engel oldu

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:43
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    199
    Verilen Beğeniler
    89

Araç alabilirsiniz burada sıkıntı yok, ancak şu ihtimaller var:
    Sağ kolunuz da değerlendirilirse, sol ayağınızla beraber özel donanımlı olur araç,
    sadece sol ayağınız değerlendirilirse raporda 'otomatik vitesli' olur...
    her iki şekilde de ÖTV-MTV'den muaf olabilirsiniz, rapor oranı önemli değil...
    yetkili hastaneler 'den birinden almalısınız raporu... daha sonra sürücü kursuna yazılmalısınız, sürücü kursu ile rapor aynı ilden olmalı... Ve rapor sürekli olsa dahi 1 yıl içerisinde ehliyet işlemlerini tamamlamalısınız...

Üye
    mmmustafa Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    13:08
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

çok teşekkürler kısmet hanım çok açıklayıcı bi bilgi inanın şu bilgilere ulaşabilmek için çekmediğim surat kalmadı ankara hastanesine gittim yanlışyere gitmişim sormak için sosyal hizmetlerde bi hanımefendi vardı sanki yanlış yere sorduğum için solucanmışım gibi baktı

teşekkürler

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:43
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    199
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sıkmayın canınızı siz, bilgisi olmadığı için öyle bakmıştır sizinle alakalı değildir. mutlaka bu tip insanlarla yine karşılaşırsınız ama kim ne derse desin asla pes etmeyin eninde sonunda alırsınız hakkınız olanı.. şimdiden kolaylıklar diliyorum, süreçlerden bizide haberdar edin lütfen..