Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Nostradamus Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar benimde değişik bir sorum olacak ` sürekli raporum var ortopedik. yürüyebiliyorum fakat aksayarak.H sınıfı ehliyet almak için 2014 yılı içinde kursa yazılmayı planlıyorum.raporum daha yeni 3-4 aylık fakat üzerinde rapor oranı ve süreklidir ibareleri var bunun dışında özel araç kullanabilir gibi bir ibare yok.Fakat işin ilginç yanı rapor ön başvurusunda bulunurken doldurduğum formda vergi indirimi,erken emeklilik ve özel tertibatlı araç ehliyeti şıklarınıda işaretlemiştim.Kısacası ehliyet için kursa yazılırken emniyetten veya sürücü kursundan benden ayrıca özel tertibatlı veya otomatik vites araç kullanabilir raporu isterler mi.Rapor çıkartmak zaten başlıbaşına bir dert tekrar hastanelerde sürünmem gerekicekmi acaba? yoksa aldığım rapor ehliyet içinde geçerli olacak mıdır? cevaplarınız için çok teşekkür ederim..

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ehliyet alman içn yterli ama araç alamazsın o raporla ehliyetini aldıktan sonra tam teşekküllü bir hastanede muayen olup engeline uygun bir rapor hazırlıycaklar sol bacaksa otomatik diğer yerlerindeyse tertibatlı şeklinde, aldığı raporda nasıl bir araç alacağın yazmazsa hem vergi dairesinden hemde trafik tescilden onay çıkmıyor..

Üye
    Nostradamus Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok teşekkür ederim Nasibe Hanım.Aklıma takılan sorunun cevabını sayenizde öğrenmiş oldum.. Anlaşılan ehliyeti aldıktan sonra bana yine hastane yolları gözükecek.

En nefret ettiğim yer varsa oda hastaneler.. içeriye girdiğim anda psikolojim alt üst oluyor hele ki o koridorlardaki garip ilaçımsı koku yokmu beni bitiriyor(

Üye
    bilgeadam Avatarı

Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nasibegül hanım raporunda h sınıfı ehliyet alabilir şıkkı işaretlenmemiş nasıl ehliyet alabilir araç alabilmek içinde özel tertibatlı araç kullanabilir şıkkı işaretli olması lazım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ehliyet için de özel donanım vb. atıf olması şart raporda. Aksi halde ne ehliyet ne de araç alımında kullanılabilir.