Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    myesilyurt87 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Yesilyurt
    Son Giriş
    17.10-2015
    Saat
    11:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba.

2011 yilinda evde sol kolumu cam kesti. Diregimdeki sinirler kesildigi icin 3,4 ve serce parmagim calismamaya basladi. Kolumun yarisinida hissetmiyorum devlet hastanesinde emg cektirdim duzelmez dediler ameliyat bile olmadim. Gata curuk raporu verdi askerede gidemedim.
    Gecmis zamanda devlet hastanesine gidip otv indirimli arac almak icin muracaat etmek istedim. Sana rapor vermezler dediler. Ben de sinirlendim ciktim. Ama kafama cok takiliyor.
    Kolum bariz calismiyor. Bugune kadar da hic hakkimi aramadim. Simdi benim boyle bir hakkim var mi yok mu bilmiyorum.

Size sormak istedim. Lutfen yardimci olur musunuz? Benim haklarim var mi? H sinifi ehliyet alabilir miyim? Otv siz araba alabilir miyim? Malulen emekli olabilir miyim? Nereden nasil baslamam gerekli.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    192
    Verilen Beğeniler
    82

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ehliyet alabilirsiniz, ÖTV'siz yurtiçinden araç alamazsınız, yurtdışından alabilirsiniz. Malulen emekli olamazsınız, çift taraflı olması gerekiyor tek koldan olamazsınız.

1. Eklemlerin Majör Disfonksiyonları
    Herhangi bir sebebe bağlı olarak etkilenen eklemlerde ciddi anatomik deformite (subluksasyon, kontraktür, osseöz veya fibröz ankiloz, instabilite v.b.) ile beraber hareket kısıtlılığı veya anormal hareketlerin bulunduğu durumlar.
    D. Bilateral üst ekstremite eklemlerin tutulumu sonucu ince ve kaba hareket becerilerinin kaybı ve kendine bakım aktivitelerinin gerçekleştirilememesi