Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehmetmwehmet Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    02:29
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bana ait olan %57 oranında raporum var ben bu raporla vergi indirimli arac alabirmiyim

rahatsızlıklarım ise heriki ayakta derın venöz yetmezlık var bel ve boyun fıtıklarım var ayrıca kolit rahatsızlıgım var sol ayagımda bılek kemıklerı kırıklarım var ostemıyelıt rahatsızlıgı gecırdım 2 kez ortepedi ve 4 kez kalp damar amelıyatı oldum bu durumda vergi indirimli arac alabılırmıyım tesekkur ederim

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Bedensel engeliniz yok ise ÖTV den faydalanamazsınız, bedensel engeliniz var ise rapor oranının hiç bir önemi yoktur raporda ....................tertibatlı araba kullanır demesi yeterlidir. Bedensel engeliniz yok ise rapor oranınız en az 90% olması gerekli

Ayrıca: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...bi-burada.html

Üye
    mehmetmwehmet Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    02:29
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamlar bnm engellılık oranımda artış oldu %57den %61e yukseldı bnm her ıkı ayaktanda venoz yetmezlıklerım var sol ayktan 5 kez operasyon sagdanda 2 kez operasyon gecırdım bu amelıyatlardan sol aykatan damarım alınıdı bellı kısımlardada uyusukluklarım var bn bu ayaklarımdakı rahatsızlıktan dolayı h sınıfı ehlıyet ve mekanık aksamlı arac kulalnır raporu alırmyım

Ayrıca hangı hastaneye gıdersem gıdeyım bana rapor ıtırazı yapıp yenı bastan basvuru yap dedıler bnde bu sekılde ıtıraz etmeden almak ıstıyorum ıtıraz etmeden bu raporu alırmıyım

bununla ılgılı bılgı verırsenız sevınırım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @mehmetmwehmet

Rahatsızlığınızın manuel vitesli aracı özel donanım olmadan sürmeye mani olması lazım ki ötv avantajından yararlanabilesiniz. Bu durumu raporlarla belgeleyebilmeniz de gerek tabii.