Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kastro6177 Avatarı

Gerçek Adı
    KAMİL TAN
    Son Giriş
    06.09-2013
    Saat
    07:36
    Yaşadığı Yer
    YALOVA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Beş yılı doldurmuş bir aracım var ötv den muhaf aldığım şimdi satmaya karar verdik bir notere gittim yok mahkeme kararı vasi tayini var dedim hatta velayeti altına alındığına dair karar olmaz dediler yeni bir karar lazım dediler satış izni vermesi lazım hakimin bir notere gittim bu kararla satış olur dediler şimdi ayın 12 09 2013 tarihini bekliyorum stış yapaçam noterin biriyle bakalım bir zorluk çıkçakmı bende ne yapaçağımı şaşırtım satış için alıçıda hazır bakalım ne olaçak 25 yaşındayım araç 2008 de alındı bu konu hakkında bilgileri olanlar yazarsa çok sevinirim teşekkürler

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Trafik tescile yazılı olarak müracaat edin. Adıma kayıtlı engelli arabamı 5 yıl dolmasından dolayı normal olarak satmak istiyorum gerekli belgenin tarafıma verilmesi hususunda, Trafik size arabanızı satabilirsiniz diye bir yazı verecek o yazı ile arabanızı istediğiniz kişiye satabilirsiniz.

Üye
    ugurci Avatarı

Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    07:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yazınızdan cıkarabildiğiö kadarıyla büyük bir ihtimalle trafik tescilden alacagınız yazıyla noter satısı yapabilecksiniz ancak eger vasi tayini esnasında eger mahkeme tarafından satısa kısıtlama getirilmişse maalesef satıs noter kanalıyla degil mahkeme ve icra dairesi kanalıyla gerceklesiyor ve bu sürec cok uzun zaman alıyor ve cok yorucu. Ayrıca satısa kadar arac yeddiemin deposunda muhafaza ediliyor ve bu tarz satısların pek cok riski var (Su an o sürecteyiz). ancak mahkeme tarafından konulmus kısıtlama yoksa sadece trafik subesinden evrak alarak noter satısı yapılıyor.