Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatmazehra Avatarı

Son Giriş
    19.08-2017
    Saat
    01:12
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaslar benım 2003 te almıs oldugum bır ehlıyatım var ehlıyetımın altında tıcarı arac kullanamaz ıbaresı var.. Yıne 2003 tarıhınde almıs oldugum h raporumda ozel tertıbatlı otomotık vıtes arac kullanabılır raporum ve bu sene almıs oldugum % 20 engellı raporum var. Bu zamna kadar arac almak nasıp olmadı bugunlerde arac almak ıstedım arac geldı ama trafık onay vermemiş ehlıyetınde tıcarı arac kullanamaz ıbaresı var dıye onay vermemıs.. Ben zaten tıcarı arac almıyorumkı bınek arac alıyorum . Bu ehlıyetı degıstırsın ehlıyetınde otomatık vıtes arac kullanabılır yazsın demışler. Pekı ben ne yapacagım sımdı..araba geldı galerııde .. Benım tekrar rapor fılan almam gerekıyormu? Basına boyle gelenler veya fıkrı olanlar bı yol gostersın lutfen ne yapmam gerektıgını bılemedım. Ayrıca %20 raporla tekrar ehlıyetımı yenılerlermı. Yoksa ehlıyetım ıptal edılırmı.yardımcı olup fıkır verırsenız sevınırım.

konu hakkında bılgısı olan arkadaslar yardımcı olabılırmısınız?

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    32

Trafiğin iş güzarlığı bence, ticariyle aparatın ne alakası var.
    Benimde ruhsatta polisin yaptıgı hatadan dolayı süresi dolmuş arabamı satamıyodum, yine trafikteki memurlar düzelttiler.
    Bence bu trafikteki elemanın yorumlamasına bakar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Şu konuyu incele (içişleri bakanlığından izin alıp kullanmak mümkün): http://www.engelliler.biz/forum/ozel...nabilecek.html