Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    casper1979 Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    01.09-2013
    Saat
    05:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar benım bıraz sorunum var yardım almayı umduğum bı sıte ılk once ehliyetimde özel tertibatlı oto yazmakta saglık raporumda %40 sağ basak polio seke ama 2000 yılının raporu 3 ay onceki raporu ) verdiler oranları düşürmüşler ben eski raporumu kullanıyorum ve ben bugün 2. el piyasa arabası almak ıcın kapora bıraktım fakat hiç bilgim yok trafıkta rahat dolaşmak için ne yapmam lazım 1 sol bacagımı kullanacağımdan dolayı gaz fren solamı alınacak kım yapacak trafıkte ve mtv den muaf olabilirmıyım. yanı arkadaşlar soyle özetlıyım ıkı kelimeyle sadece arabaya kapora verdım bundan sonrası ıcın ne gıbı ıslemler yapmam lazım. yardım cevaplarınız için şimdiden beklemekteyim.

arkadaşlar lütfen bu konuda yazın bana kafam cok karıştı.

arkadaşlar pazartesı ıslemlere başlamam gerek cevap alamıyorum yardım edın lütfen soruma

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    187
    Verilen Beğeniler
    82

http://www.engelliler.biz/forum/ozel...-hakkinda.html burada verilen cevap sizede yardımcı olur umarım..

Üye
    casper1979 Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    01.09-2013
    Saat
    05:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya nasıl teşekkür etsem azdır kelebek

kelebek okuduğum kadarıyla anladım fakat bu işlemleri yaparken arabayı uzerıme satısını almış oluyorum demi bır ıkıncısıde bu herhangi bi usta mı olacak ist avrupada yakasında yapan kımler ve nerede var acaba

sunuda net öğrenmek ıstıyorum bu ıslemlerde ankaraya gıtmem gerekır mı bırı oyle dedı de

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    289
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

araba senin üzerine olcak,herhangi bir ustada yapabilir ama mühedis bulup projesini çizdirmen lazım.ist.da yapan tertibatçı mutlaka vardır.ama ben bilmiyorum öğrenmen lazım.işlemler için ankaraya gitmene gerek yok

Üye
    halis sayar Avatarı

Gerçek Adı
    halis sayar
    Son Giriş
    31.01-2014
    Saat
    16:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba..,
    Ben istanbul'da bu işlemleri yapıyorum.. Yani 25 yıldır engelli otomobil kullanma aparatlarını imal ve montajını ve projesini yapıyorum.. Ayrıca ben de engelliyim..Engellinin dilinden ancak engelliler anlar..
    Beni web sitemizde de araştırabilirsiniz: Sayar Oto | Engelli Aparatları | Bir başka WordPress sitesi