Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    denizvmavii Avatarı

Gerçek Adı
    DENİZ
    Son Giriş
    24.09-2017
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    % 92 raporum var..Annem v babamla yaşıyorum.ÖTV indiriminden yararlanarak adıma araba almak istiyoruz.aracı ablam v eniştem kullanacak..Burda merak ettiğim şu; ALLAH korusun,ablam ve eniştemin arabayı kullanırken yaşayabilecekleri maddi hasarlı v ölümlü trafik kazalarında araç benim adıma kayıtlı olacağı için yasalar karşısında herhangi bir cezai sorumluluğum olacak mıdır? ARTI Raporumun ön kısmında AĞIR ÖZÜRLÜ ve SÜREKLİDİR ibareleri işaretli ve arka kısmında ise Araba almak için ÖTV İNDİRİMİ ile ilgili bir ibare yok..Araç alırken bu sorun olur mu? yardımcı olacak dostlara şimdiden çok TEŞEKKÜRLER..........

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:35
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    82

Enişteniz aracı alırken noterden taahhütname imzalamak zorunda hukuki ve cezai sorumlulukları kabul ettiğine dair..

Raporun % 90 ve üzeri olması yeterli, başka herhangi bir ibare bulunmaması sorun olmaz.

Üye
    denizvmavii Avatarı

Gerçek Adı
    DENİZ
    Son Giriş
    24.09-2017
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    KKELEBEKK;

yardımın için çok teşekkürler..bu soruyu başka bir konu başlığı altında sormuştum.Ayrı bir konu başlığında yayınlaman iyi olmuş..