Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zefiemse Avatarı

Son Giriş
    12.09-2014
    Saat
    17:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim %40 ortopetik özürüm var. sol ayağımı devriyaja kaldıramıyorum elimle kaldırmak zorunda kalıyorum bu da zor gelmeye başladı, şehir içinde bilhasza
    1995 yılında ehliyet aldım. b sınıfı ehliyette ticari araç kullanamaz yazılı. şimdi ben bu b ehliyeti h sınıfına çevirebilirmişim. eğer çevirirsem nasıl olur, iyi mi olur? ötv indirim olur mu acaba yoksa otomatik vitesli araç kullanabilir mi yazar ehliyette? nasıl olacak beni aydınlatır mısınız tertibat falan gerekir mi o zaman
    saygılar

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    B sınıfı Ehliyetini H sınıfı ehliyete çevirebilmeniz için sürücü kursuna yeniden başvurmanız gerekmektedir.ÖTV siz araç alabilmeniz özel tertibatlı araç kullanması uygundur ibareli Sağlık Kurulu Raporu almanız gerekmektedir.B sınıfı Ehliyeti H sınıfı Ehliyete çevirmeniz durumunda dezavantajlar;
    1)Aracı sizin dışınızda kimse ama kimse kullanamaz.
    2)Aracın 5 yılı dolmadan(engelliye satış hariç)ÖTVsini ödemeden satamazsınız.
    3)Otomatik vitesli araç almanız durumunda ÖTV muafiyeti ortadan kalkar ancak başkası aracınızı kullanabilir.
    4)ÖTV muafiyeti için araçta mutlaka tertibat bulunmak zorunda.