Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    blade20 Avatarı

Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    21:08
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle cevaplandıysa özür dilerim. Foruma yeni katıldığım için cevabı bulamadım. Sol ayakta bulunan problemden dolayı sağlık raporu aldım. raporum . Raporda otomatik vitesli araç kullanır, H sınıfı ehliyetli sürücü olur şeklinde ibare var. Maliyeye götürdüm raporu, beni tekrar hastaneye gönderdiler raporda yazan sol ayak ile ilgili probelem hakkında ayrıntılı bilgi almak için. hasteneden çıkan yazıyı tekrar maliyeye götürdüm. Tamam dediler, H ehliyetini de ala arabanı al dediler. forumda baktığımda bazı arkadaşlara sorun çıkarmış maliye. bende de sorun olur mu acaba?  değerle ötvsiz araç alabilir miyim? En çok merak etiiğim diğer bir konu ise, bu araçta özel bir donanım olmayacak, yani otomatik vitesli araç. Bu aracı benden başka kim kullanabilir? Trafiğe bile sordum ama net bir cevap alamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    197
    Verilen Beğeniler
    86

rapor oranı önemli değil, sol ayağınızdan engeliniz olduğunu belirten 'otomatik vitesli araç kullanır, H sınıfı ehliyet alır' raporu yeterli araç almanız için. aracınızı herkes kullanabilir. sizde tüm otomatik vitesli araçları kullanabilirsiniz.
    http://www.engelliler.biz/forum/ozel...abilirler.html
    http://www.engelliler.biz/forum/ozel...nilabilir.html

Üye
    nazan sü sayar Avatarı

Gerçek Adı
    nazan
    Son Giriş
    28.05-2014
    Saat
    10:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ,sol ayak engellilerin otomatik vites araç almak isteniyorsa proje ve tertibata gerek kalmadan ÖTV indirimli araç alabiliyorlar.H ehliyetinizde otomatik vitesli araç kullanabilir yazması gerekiyor.

Üye
    blade20 Avatarı

Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    21:08
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim...