Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hayırlısı olsun ibrahim..ben sen kadar bu yasaları bilmiyorum.ama böle durumlarda işi yokuşa sürdükleri an bi halt yeme olduğunu insan hissediyor..yahu benim sol bacakta sorun işte.sağda da varmışta bilmem neymişte..sorsan derki ; biz sana bu şekilde olur versek ilerde o bacak yüzünden bi kaza yapsan sorumluluk bizim olur derler..sevsinler onların düşüncesini..koskoca araştırma hastanesi oldu çorum devlet hastanesi ama benim bi rapor işini halledemediler.böle araştırma hastanesi olurmu .. valla çok uğraştım ankaraya gitmemek için ama nere sorsam gideceksin mecbur diyolar..doktorlar hepside imzalamış..dönüşü yok diyolar..inşallah bi zorluk çıkmaz hallolur..

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:24
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

İsmail bastır yasa açık ve net genelge yollamıştır maliye bakanı yokuşa sürün diye gayet normal ibareler açık yasalarda dilekçe yazın bimere şikayette bulunun bu konu ile ilgili şikayetler çoğaldıkça mutlaka değişecektir. Hangi yasaya dayanarak raporumu kabul etmiyorsunuz diyerek müracaat ettiğiniz vegi dairesine dilekçenizi yazın memurların adını bile yazın raporumun geçersiz olduğüunu hangi yasaya dayanarak raporumun geçersiz olduğunu tarafıma yazılı şekilde bildirilmesini diye bimerede şikayet edin raporumda hiç bir sıkıntım yok ibareler yasada açık ve net olmasına rağmen kabul görmüyor diye sonuç biraz uğraşacaz hepsi bu eşşek gibi verecekler vermek zorundalar yasa bizden yana amaçları işi yokuşa sürmek devletimiz sağolsun engellinin yanında gibi görünselerde değiller maalesef...

Üye
    BAYRAK Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin BAYRAK
    Son Giriş
    09.08-2017
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ozi ,
    anladığım kadarıyla siz her iki ayaktan engellisizin, her iki ayaktan engelli olan kişi raporda tanı kısmında iki ayaktan engelli olduğu ifade edildikten sonra karar kısmında istediği kadar otomatik vites araç kullanabilir yazsın geçersizdir.
    İki ayaktan engelli olanlar özel tertibatlı araç almak zorundadır.
    sadece tek sol ayağından engelliler otomatik vites tertibatsız araç alabilirler.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12