Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    salih55 Avatarı

Son Giriş
    13.12-2016
    Saat
    01:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sevgili oturan boğa Bülent bey çok merak ettigim ve cevap bekledigim bir sorum olacak yardımcı olursan sevinirim benim elimde 17/05 2007 tarihinde şişli etfal hastanesinden1999 dogumlu oglum için alınan sürekli ve100 de 100 oranlı raporun hastane tarafından aslı gibidir yazılı mühürlü imzalı bir nüshası var . şu an mahkeme aşamasında olan vasi kararı çıkınca bu rapor ve vasi kararı ile ötv indirimli araç alabilirmiyim vergi dairesinde veya trafik tescilde bir sorun çıkarmı cevabını merakla bekliyorum ve şimdiden verecegin bilgi için teşekkür ediyorum iyiki varsın.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:07
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    200
    Verilen Beğeniler
    89

Hiçbir sorun çıkmaz, yakın zamanda bir arkadaşımızın paylaştığı güncel bilgi;
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ENGELTANIMAZENGELLI Mesajı Gör
    sevgili arkadaşlar ötv siz araç alacak arkadaşlar sizinle güncel bir bilgi paylaşacağım.

benim ağustos 2008 tarihli, süreklidir ibareli, elden gaz fren tertibatlı otomatik vites araç kullanır ibareli, raporun teshiş bölümünde; her iki ayakta diz altı tamamlayıcı protez kullanıyor yazan raporumla sitede yaptığım araştırma sonucunda honda bayine gittim arabaya baktım anlaştık ve aldım dün de teslim aldım aracı
    en ufak bi sorun yaşamadım.

benimle aynı durumda ve özellikte raporu olup ötv siz araç almak isteyen arkadaşlar varsa hiç terddüt etmeden gidip istedikleri aracı alabilirler.

Üye
    salih55 Avatarı

Son Giriş
    13.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın KKELEBEKK önce ilgin için teşekkür ederim ama benim sorunum elimde raporun aslı veya noterden aslı gibidir onaylı nüshası yok sadece hastanenin verdigi aslı gibidir örnegi var bu aslı gibidir örnege noter onayı yaptırabilirmiyim .bazı yerlerden duyduguma göre noterler aslı olmadan bu aslı gibidir örneklere onay vermiyormuş

birde raporda ötv indiriminden yararlanır diye bir ibare yok raporun arka sayfa üst kısmında bulunan durumların hepsinde degerlendirilmedi yazıyor hemen altında diger...evde bakım yazıyor onun altındada özürlü kimlik kartı ve vergi indirimi için gerekli mercilere müracat edebilir yazıyor.şimdi bu rapor benim işime yararmı.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

aslı gibidir imzalı nüshada ıslak imza var mı? Varsa işinizi görecektir, yoksa, çok çok zor.

Elinizdeki rapor evde bakım, evde bakım ve vergi indirimi için kullanılabilir. aynen yazdığı gibi...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    salih55 Avatarı

Son Giriş
    13.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bilgisizligime verin ne olur bu vergi indirimine ötv dahilmi acaba yoksa vergi indiriminden kasıt maaşlarla ilgili vergi indirimimi .ötv de bir vergi olduguna göre ötv indirimindede kullanılabilir diyemi anlamalıyım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Araç alımında ÖTV muafiyetinden yararlanırsınız, bir de sonrasındaki MTV'lerden de istisna olursunuz