Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DNZBNK Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    06.03-2017
    Saat
    15:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Varda adam mı var ki nerde sözde engelli vekiller var mecliste onlar ne b.k yerler orda orası mechul yani kısacası adam gibi adam lazım madam değil

Üye
    ruus42 Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    21:32
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu durumu iyi bir Avukatla mahkemeye taşırsak çözülür. Yoksa herkes işini bir şekilde görüyor kimsenin umurunda değiliz. Anayasanın eşitlik ilkesinden biz bu davayı kazanırız.

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar benim masa tenisi camiasından tanıdığım iyi bir avukat var Ankarada! hep birlikte gerekeni yapalım! ...

Üye
    Egetugra Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan
    Son Giriş
    21.11-2013
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben hem bimer'e hemde Mecliste bulunan Özürlü Milletvekillerine mesaj attım, mesajları yaklaşık 4 ay önce attım, bu güne kadar hiç bir cevap vermediler, Bimer den Emniyet Genel Müdürlüğüne gitmiş oradan cevap geldi, mevcut yasa ve yönetmeliklere göre ÖTV indiriminden faydalanamazsınız denildi. Sanırım olumlu bir adım atmayacaklar.

Üye
    zekito Avatarı

Son Giriş
    02.06-2017
    Saat
    15:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Arkadaşlar,

Konuyla ilgili ben yazımı ben Posta gazetesi yazarı Yavuz Kocaömer'e de ilettim. Yavuz beyin bizler için birçok konuda desteği olmuştur, yazılarında bizlerin mağduriyetini dile getirmiştir hep. Bu sebeple ben de bu konuyu kendisine iletmek istedim. Yavuz Bey'in haftaki yazısı aşağıdaki linkte yer alıyor. Ancak yazının tamamı bu sayfada yok maalesef. 21.10.2013 tarihli Posta gazetesinin 6.sayfasında tamamı var. Bu konuyu da burada dile getirmiş olabileceğini düşünüyorum. Ancak 21.10.2013 tarihli Posta gazetesine ulaşamadım, yazıyı da dün gördüm. 21.10.2013 tarihli Posta gazetesine nasıl ulaşabiliriz? Eğer ulaşan olursa buradan bilgilendirme yapabilir mi acaba?

Bu hafta söz okurlarımızda

Üye
    Egetugra Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan
    Son Giriş
    21.11-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet arkadaşlar boş durmuyorum, bu gün itibariyle Sayın Cumhurbaşkanımıza, Aile ve Sosyal Polştikalar Bakanımız sayın Fatma ŞAHİN ve Maliye Bakanımız sayın Mehmet ŞİMŞEK! e konu hakkında mail attım, ayrıca BİMER den Aile ve Sosyal Polştikalar Bakanlığına, Gümrük Bakanlığına, Maliye Bakanlığına tek tek başvuru yaptım, ayrıca ilimizin iktidar milletvekillerine de mail attım ve ayrıca yazılı faks gönderdim, düşünüyorum başka neler yapılabilr diye, aklıma gelince de uygulamaktan çekinmem, sizlere de kolay gelsin...

Şu an itibariyle Fatih PORTKAL' a da konuyu aktardım, bi ihtimal günden olışturabilir. şimdi baş ne yapabilirim diye düşünmeye başlayayım ben... sizlere kolay gelsin

Üye
    zekito Avatarı

Son Giriş
    02.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Arkadaşlar,

Yukarıda yazımda Yavuz Kocaömer'e mail attığımı söylemiştim. Yavuz Bey'in 21.10.2013 tarihli yazısında benim yazımın paylaşılıp paylaşılmadığı bilgisini edindim. Bu yazı da bu konuyla ilgili önceki yazılarımda paylaştığım yazım Post gazatesinde yer almıştır. Bu hepinimiz için güzel bir haber. Umarım atılan bu adımlar bizler için olumlu sonuçlar doğurur. Yavuz Bey'e bizler için verdiği destekten ötürü yürekten teşekkür ediyorum. Dilerim en kısa zamanda bu mağduriyetimizin de giderildiğine dair güzel haberleri duyarız. Her zaman söylediğim gibi bu konunun en doğru şekilde sonuçlanacağına dair inancım tam benim.

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağol zekito! sağolun arkadaslar!.................... bunu haketmemiz gerek!...

Üye
    mehmet_ Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler arkadaşlar herkes elinden geleni yaptığı kanısındayım umarım en kısa zamanda bu sorunu çözerler.

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inşaAllah çözülecek!

Üye
    zekito Avatarı

Son Giriş
    02.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle bu konuda hepimiz adına verdiğim mücadeleye devam etmekteyim. Benim buradaki mücadelem bir araba almaktan çok burada yaşanan mağduriyetin ve eşitsizliğin gündeme gelerek giderilmesidir. Araba hepimiz için faydalı ve gerekli bir araç olsa da hayatımız bir aradan ibaret elbetteki değildir. Ancak çok açık bir şekilde görünen bu mağduriyerin giderilmesi gerektiğini düşünüyorum ve çözüleceğine yürekten inanıyorum. Daha önce bu başlık altında paylaştığım yazımı Yavuz Bey'e yazdığım üstteki yazılarımda paylaşmıştım. Yavuz Bey'in bu konuyla ilgili güncel yazılarını da aşağıda iletiyorum. Yavuz Bey'in biz engelli vatandaşlar için her konuda verdiği desteğe ne kadar teşekkür etsek az gelir. Bizlerin her zaman yanında olan insanların olduğunu bilmek beni çok gururlandırıyor. Yavuz Bey, sadece bu konuda değil her konuda bizlere destek olmaya devam ediyor.
    Şafak Hanım'ın da bizleri savunduğuna inanıyorum. Zamanla birçok engeli aşacağımıza inanıyorum. Destek veren herkese çok teşekkürler.

Öğretmenlerimize...

Öğretmenlerimize...

Üye
    mechul__2005 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    09:39
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

safak hanım kendi için pantolonu gündeme getirdi çok güzel tamam.. ama sol el ve sol kol için niye bir sey demiyor.ona attıyımız mail lere bile cevap vermıyor..ben onu suçlamıyorum.bizi en iyi şekılde o anlar diye düşündüm

Üye
    ruus42 Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    21:32
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bana bimer den gelen cevabı paylaşmak isterim arkadaşlar bu hak hepimizin o yüzden hakkımızı arayalım bence

Sayın Mehmet BİLEN

İlgi : 17/05/2013 tarih ve 442508 sayılı başvurunuz.

Başbakanlık iletişim merkezi aracılığıyla genel müdürlüğümüze ulaşan
    17/04/2013 tarih ve 368592sayılı başvurunuza 24/04/2013 tarihinde
    bilenmehmet2010@hotmail.com adresine mail atılmak suretiyle cevap verilmiştir.

Ayrıca ilgide kayıtlı genel müdürlüğümüze ulaşan başvurunuz incelenmiş ve bu

çerçevede yapılacak mevzuat çalışmalarında değerlendirilmek üzere not edilmiştir.

Hakan BOZTAŞ
    Bakan a.
    Daire Başkanı
    Arkadaşlar aynı cevabı 2010 da ve 2013 de banada verdiler harfi harfine aynı. Halbuki 2013 de gelir idaresi başkanlığı özürlü rehberi adında ücretsiz olarak ballandıra ballandıra rehber dağıtıyor.Daha önceki yasalara ve mevzuata hiç bir şey eklemedikleri gibi eksiltmişler.Birgün bu haksızlıkların hesabı görülecek Rabbimin hesabı herşeyin önündedir....

Üye
    Egetugra Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan
    Son Giriş
    21.11-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben geçen hafta Cumhurbaikanlığına durumu anlatan bir yazı yazmıştım gelen cevap aşağıdaki gibi. (Bizimle ilgili bir çalışma yapmak işlerine gelmiyor) Allah ilahi adeletini eksik etme bizlere haksızlık edenlerden, din sömürgecilerinden.

Cumhurbaşkanlığına elektronik posta yoluyla ilettiğiniz dilekçeniz alınmıştır.
    Talebiniz kanuni düzenleme gerektirmektedir.
    Anayasanın 87. maddesi gereği yasama yetkisi Türkiye Büyük Millet Meclisine, kanun teklif etme yetkisi ise 88. maddesine göre Bakanlar Kurulu ve milletvekillerine aittir.
    Bu sebeple, talebinizle ilgili olarak Cumhurbaşkanlığınca yapılacak bir işlem bulunmamaktadır.

KURUMSAL İLETİŞİM BAŞKANLIĞI

Üye
    sankha Avatarı

Gerçek Adı
    oktay
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    Tibet
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ruus42 arkadaşım avukatınızla görüşüp ne kadar ücret alacağını sorabilirmisiniz, bende sendikamızın avukatları (bireysel davalarda yüzde elli indirim uyguluyorlar) bende ücret alayım karşılaştıralım, boşuna zaman kaybetmeyelim zekito konu açık eşitlik ilkesine tamamen aykırı bir uygulama ki bunu kime sorsak aynı cevabı alıyoruz ben de ortak bi dava açarak bu konuyu hukuken kazanabiliriz kanısındayım bimere oraya buraya yazarak olacağını sanmıyorum.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon