Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ENGELTANIMAZ ENGELLI Avatarı

Gerçek Adı
    ŞABAN YAŞAR
    Son Giriş
    04.02-2016
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    KAHRAMANMARAŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar ben ağustos 2008 de izmir alsancak devlet hastahanesinden ilk arabamı almak için rapor aldım. Sormak istedğim şu, raporumda elden gaz fren tertibatı otomatik vites direksiyondan topuzlu özel tertibatlı araç kullanır ibareli raporum var aynı zamanda süreklidir ibareside var. Ben bu raporla şimdi ötv den muaf araba alabilirmiyim yoksa yeni rapor mu almam gerek bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım bekliyorum

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:52
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Elinizdeki raporla alabilirsiniz çünkü rapora dair bir süre kısıtlaması yok yeterki ibareler tam olsun.

Üye

Gerçek Adı
    ŞABAN YAŞAR
    Son Giriş
    04.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KAHRAMANMARAŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili arkadaşlar ötv siz araç alacak arkadaşlar sizinle güncel bir bilgi paylaşacağım.

benim ağustos 2008 tarihli, süreklidir ibareli, elden gaz fren tertibatlı otomatik vites araç kullanır ibareli, raporun teshiş bölümünde; her iki ayakta diz altı tamamlayıcı protez kullanıyor yazan raporumla sitede yaptığım araştırma sonucunda honda bayine gittim arabaya baktım anlaştık ve aldım dün de teslim aldım aracı
    en ufak bi sorun yaşamadım.

benimle aynı durumda ve özellikte raporu olup ötv siz araç almak isteyen arkadaşlar varsa hiç terddüt etmeden gidip istedikleri aracı alabilirler.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:52
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın Teşekkür ederiz güncel bilgi için

Üye
    nazisam Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    mersin /yenişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın böyle güzel şeyler duyabiliyoruz artık tekrar rapor çilesi çektirmemişler

Üye

Gerçek Adı
    ŞABAN YAŞAR
    Son Giriş
    04.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KAHRAMANMARAŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim arkadaşlar allah daha iyisini sizlere nasip etsin. Görünür engeli olan arkadaşlar rapor ibareleriniz tam ve düzgünse sorun çıkma ihtimali bile yok. Bunu tecrübe edindim. Sorun engeli görünmeyen arkadaşlarımızda çıkabiliyor buda düşündürücü adamın elinde raporu var ama olmuyor allah hepimizin yardımcısı olsun.

Ne olursa olsun arkadaşlar allah bu devleti başımızdan eksik etmesin biz engellilere çok imkanlar sağladılar sahsen refaha ulaştım, eminim bir çok kişide benim gibi rafaha kavuştu tabi bu benim fikrim herkesin fikrine saygım var.

Üye

Gerçek Adı
    ŞABAN YAŞAR
    Son Giriş
    04.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KAHRAMANMARAŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    engellilerle ilgi yeni çıkan genelge,kanun ve yasaları eleştirenler var sitede çok okudum yorumları konuları çok taradım devlet şuçlanıyor durmadan peki devleti suçlarken elimiz taşın altına neden koymuyoruz devlet bu genelgeleri ve kanunları neden çıkarıyor neden tebdir almak zorunda kalıyor bi düşünelim. birisi çıkıyor yasaları kanun dışı kullanıyor devlette bunu bildiği için önlem alıyor. size bi soru devlet neden bu önlemleri almak zorunda kalıyor? devletin biz engellilere sağladığı ekonomik ve sosyal imkanları neden yazmıyoruz. ben 10 sene önce özel sektörde iş bulamazken ben bu devlet sayesinde memur oldum benim gibi binlerce kişi memur oldu hayatı kurtuldu. size birkaç örnek 1- evde bakım maaşı binlerce engelli rahata kavuştu. 2- hastahanelerde ve resmi kurumlarda sıra beklemek tarih oldu. 3- yüzlerce engelli memur oldu yüzlerceside olacak inş. yapılan çalışmalar sayesinde toplum içinde saygınlık kazandık toplumda saygınlığımız arttı bunlar sadece bir kaçı kimse bana kızmasın ben ve çevremdeki engelli arkadaşlarım bu hükümet sayesinde yüzümüz güldü ben başbakanımız başta olmak üzere biz engelliler için çalışan çabalayan bütün devlet büyüklerimize canı gönülden çok teşekkür ederim 13 yıl önce engelli hakkı diye bişeyde yoktu engelliye deger verende yoktu bunlar benim dşüncen katılan olur katılmayan olur herkesin düşüncesine saygım sonsuz.